Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3XONEPS4
Okładka Destiny: House of Wolves (PS3)
OkładkaDestiny: House of Wolves (PS3)

Destiny: House of Wolves

Drugie duże rozszerzenie do gry Destiny – skoncentrowanej na trybie wieloosobowym strzelaniny FPS autorstwa studia Bungie Software (seria Halo). Obszarem działań graczy staje się tym razem pas asteroid Układu Słonecznego, znany jako The Reef.

To jest dodatek do gry Destiny.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | elementy RPG | kooperacja | strzelanki | Role-playing shooter

Destiny: House of Wolves Premiera

19maj2015

X360 PS3 XONE PS4

Gry podobne do Destiny: House of Wolves

Borderlands: The Pre-Sequel!

Resistance 2

Bulletstorm

House of Wolves to drugie duże rozszerzenie do Destiny – kładącego nacisk na tryb mulitplayer przebojowego FPS-a z elementami RPG, wydanego na PlayStation 4 w 2014 roku. Tak jak „podstawka”, dodatek został opracowany przez doświadczone studio Bungie.

W House of Wolves głównym obszarem naszych działań jest pas asteroid Układu Słonecznego, a dokładniej The Reef, czyli siedziba Przebudzonych (Awoken). Rasa ta boryka się z zagrożeniem ze strony Upadłych (Fallen), więc gracz ma za zadanie odeprzeć intruzów... a przy okazji zgarnąć dla siebie jak najwięcej bogactw tego ukrytego świata.

Oprócz świeżej minikampanii fabularnej, rozszerzenie oferuje szereg nowych aktywności dla miłośników rozgrywki wieloosobowej – z trzema mapami do trybu Crucible i jednym wyzwaniem typu Strike na czele. Ponadto twórcy wzbogacili „endgame”, udostępniając wysokopoziomowym Strażnikom misje Prison of Elders i Trials of Osiris. Rzecz jasna, posiadacze PlayStation 4 mogą liczyć również na bogactwo nowych broni, pancerzy i przedmiotów innego rodzaju.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Klasyfikacja PEGI Destiny: House of Wolves

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
X360
PS3
XONE
PS4