Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2018, 15:46

Denuvo 5.2 złamane, ostatni dodatek do ARK: Survival Evolved i inne wieści

Dziś piszemy o złamaniu najnowszej wersji oprogramowania Denuvo przez nową grupę crackerów, premierze finałowego dodatku Extinction do ARK: Survival Evolved oraz najnowszych sterownikach Intela. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Denuvo Anti-Tamper 5.2 złamane przez crackerów 

W Internecie szybko pojawiły się instrukcje ściągnięcia najnowszego Football Managera. - Denuvo 5.2 złamane, ostatni dodatek do ARK: Survival Evolved i inne wieści - wiadomość - 2018-11-08
W Internecie szybko pojawiły się instrukcje ściągnięcia najnowszego Football Managera.

W kolejnej batalii Denuvo vs. piraci ci ostatni wydają się triumfować… i to zaskakująco szybko. Na scenie crackerskiej pojawiła się nowa grupa entuzjastów nielegalnego oprogramowania, legitymująca się nazwą FCKDRM (dzieloną z legalną akcją promocyjną serwisu GOG.com). Złamali oni technologię antypiracką Denuvo Anti-Tamper w wersji 5.2, użytą w produkcjach Football Manager 2019 oraz The Quiet Man (via crackwatch.com). Spodziewać się też można, że ta lub nieco zaktualizowana wersja Denuvo będzie także częścią instalacji Hitmana 2, Battlefielda 5 i Just Cause 4. Co ciekawe, atakom opiera się wciąż wcześniejsza wersja Anti-Tamper 4.9, na której działają m.in. Assassin’s Creed: Odyssey, FIFA 19, Monster Hunter World czy Shadow of The Tomb Raider.

Ark: Survival Evolved z dodatkiem Extinction na PC

Twórcy ze studia Wildcard ogłosili, że Extinction – ostatni dodatek do gry Ark: Survival Evolved – jest już dostępny na PC, a 13 listopada pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Podobnie jak wcześniejsze DLC Scorched Earth i Aberration rozszerzenie oferuje nową mapę, kolejny zestaw mechanik oraz dodatkowe monstra do oswojenia. Tym razem gracze udadzą się na postapokaliptyczną Ziemię, by znaleźć klucz do ocalenia naszej planety spustoszonej przez włóczęgów Tytanów. W powyższym materiale widać wiele dziwów, np. neonowe dinozaury, mechy czy deszcze meteorytów. Cena dodatku na stronie Steam to 71,99 zł.

Sterowniki Intel Graphics Driver 25.20.100.6373

Integra też człowiek, swoje sterowniki mieć musi. - Denuvo 5.2 złamane, ostatni dodatek do ARK: Survival Evolved i inne wieści - wiadomość - 2018-11-08
Integra też człowiek, swoje sterowniki mieć musi.

Firma Intel udostępniła kolejną wersję oprogramowania do swoich zintegrowanych kart grafiki. Intel Graphics Driver 25.20.100.6373 obiecuje poprawę wydajności w Warhammer: Vermintide 2 oraz kompatybilność układów UHD 620 lub lepszych z tytułami Football Manager 2019, Dreadnought, NBA 2K Playgrounds 2, Soulcalibur VI, Thronebreaker: The Witcher Tales i Mega Man 11. Twórcy popracowali też nad jakością obrazu w ustawieniach z więcej niż jednym monitorem, poprawiono funkcjonowanie Power DVD oraz wykorzystywanie pamięci w API Vulkan. Sterowniki pobrać można w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Rain of Reflections
 2. Atelier Lulua: The Scion of Arland
 3. The Quiet Man
 4. Swords & Soldiers II: Shawarmageddon
 5. Pro Fishing Simulator
 6. Neverwinter
 7. Wiedza to potęga: Dekady
 8. Kingdom Rush Vengeance
 9. Hydropuzzle
 10. Brawlhalla
 11. Alchemic Cutie
 12. WWE 2K19

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. OVERKILL's The Walking Dead zwiastun na premierę
 2. Melbits World zwiastun #1
 3. Just Deal With It! zwiastun na premierę
 4. Wordhunters zwiastun #1
 5. Underworld Ascendant zwiastun na premierę
 6. SNK 40th Anniversary Collection zwiastun #1
 7. Football Manager Touch 2019 zwiastun #1
 8. Football Manager Mobile 2019 zwiastun #1
 9. Crusader Kings II: Holy Fury cechy gry
 10. Szymparty zwiastun #1
 11. Carnival Games zwiastun #1