Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4
Okładka Knowledge is Power: Decades (PS4)
OkładkaKnowledge is Power: Decades (PS4)

Wiedza to potęga: Dekady PS4

Knowledge is Power: Decades

Trzecia gra towarzyska w dorobku zespołu Wish Studios, opracowana z myślą o PlayStation 4 i darmowej aplikacji PlayLink. W trakcie zabawy w Knowledge is Power: Decades bierzemy udział w teleturnieju i odpowiadamy na pytania dotyczące popkultury z lat 1980-2010.

Towarzyskie | quiz | teleturnieje | na 2 osoby | rodzinne | podzielony/wspólny ekran | aplikacja PlayLink | tytuły ekskluzywne PlayStation

Wiedza to potęga: Dekady Premiera PS4

14listopada2018

pudełko PL

14listopada2018

PSN

14listopada2018

producent: Wish Studios wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Wiedza to potęga: Dekady

To jesteś Ty!

Frantics

Zestaw gier Jackbox 3

Knowledge is Power: Decades to trzecia po That’s you! oraz pierwszym Knowledge is Power gra towarzyska, opracowana przez zespół Wish Studios z myślą o platformie PS4.

Mechanika

Podobnie jak ostatnia z wyżej wymienionych pozycji, Knowledge is Power: Decades pozwala graczom wziąć udział w teleturnieju, w którym sprawdzana jest ich wiedza na temat dorobku popkultury na przestrzeni czterech dekad – od 1980 do 2010 roku. Poza odpowiadaniem na pytania, na graczy czekają również rozmaite wyzwania zręcznościowe.

Kwestie techniczne

Knowledge is Power: Decades współpracuje z darmową aplikacją PlayLink, która po instalacji na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS łączy je z konsolą PS4. Dzięki temu rozgrywka toczy się bez wykorzystania pada – odpowiedzi udzielamy, używając smartfona lub tabletu.

Ostatnia modyfikacja 13 listopada 2018

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-6  

Ocena użytkowników: 6,2 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Wiedza to potęga: Dekady cena w dniu premiery: 79,00 PLN

Klasyfikacja PEGI Wiedza to potęga: Dekady

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.