Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2012, 13:23

autor: Hed

Demo Kingdoms of Amalur: Reckoning już dostępne

W końcu możemy sprawdzić w akcji grę Kingdoms of Amalur: Reckoning. Demo produkcji zostało wydane na Xboksie 360 i wkrótce trafi na pozostałe platformy. Ukończenie próbki pozwala odblokować specjalne dodatki do gry Mass Effect 3.

Demo gry Kingdoms of Amalur: Reckoning pojawiło się na Xbox LIVE i w ciągu najbliższych godzin trafi także na pecety oraz PlayStation 3. Wersja demonstracyjna produkcji jest o tyle ciekawa, że pozwala odblokować specjalny dodatek w Mass Effect 3 w wyniku łączonej promocji. Osoby, które ukończą próbkę tytułu otrzymają ciekawą broń i zbroję dla komandora Sheparda.

W momencie publikacji wiadomości demo jest dostępne na Xbox LIVE – mogą ściągnąć je posiadacze kont Gold z konsoli lub na stronie Xbox.com. Autorzy gry zapowiadali, że wersja próbna zawita dzisiaj także na pozostałe platformy, więc użytkownicy pecetów i PlayStation 3 powinni sprawdzić za jakiś czas Origin oraz PlayStation Store.

Demo Kingdoms of Amalur: Reckoning już dostępne - ilustracja #1

Wspomniana promocją łączona zadziała w dwie strony. Ukończenie dema Mass Effect 3, które pojawi się w przyszłości, pozwoli wzbogacić arsenał postaci w pełnej wersji Kingdoms of Amalur: Reckoning o zbroję inspirowaną kombinezonem N7 oraz sztylety Omniblade. W ten sposób firma Electronic Arts chce wypromować swoją nową markę przy pomocy lubianego RPG akcji od BioWare.

W Kingdoms of Amalur: Reckoning przeniesiemy się do krainy fantasy, która na pierwszy rzut oka kojarzy się z bajkowym Fable. Autorzy podchodzą jednak do sprawy trochę poważniej niż Peter Molyneux, więc w grze nie znajdziemy pierdzenia i innych zabawnych akcentów. Zamiast tego, otrzymamy sporą porcję akcji, przygody i erpegowych motywów. Pełna wersja zostanie wydana w lutym.

  1. Demo Kingdoms of Amalur: Reckoning na Xbox LIVE
  2. Testujemy Kingdoms of Amalur: Reckoning - Skyrim w świecie Fable