Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2012, 14:03

autor: Jaxa

Rise of the Rakghouls przeniesione!

Planowana na dziś aktualizacja gry Star Wars: The Old Republic została przeniesiona na koniec tygodnia.

Rise of the Rakghouls przeniesione! - ilustracja #1

Planowane na dziś wprowadzenie aktualizacji 1.1.0 zostało przełożone na koniec tygodnia.

Jak donosi blog SWTOR, twórcy znaleźli na Publicznych Serwerach Testowych błędy w planowanym do dodania kodzie gry i zamiast dodawać wadliwy kod postanowili przenieść aktualizację.

Przeniesiono też zaplanowaną na dziś konserwację serwerów, ma ona odbyć się wraz z wgraniem aktualizacji na serwery główne, tak więc dziś można grać spokojnie, nie obawiając się wyłączenia serwerów.

Przypominamy, że Rise of the Rakghouls (bo taki tytuł nosi aktualizacja 1.1.0) będzie pierwszym z tak zwanych content patchów, czyli łatek zawierających oprócz poprawek całkowicie nowe elementy fabuły. Zobaczymy nowy Flashpoint – Kaos Under Siege – gdzie zadaniem graczy będzie powstrzymanie epidemii choroby zmieniającej ludzi w rakghoule, i rozszerzoną wersję Operacji Karagga’s Palace, gdzie zmierzymy się z czterema nowymi bossami, o których wzbogaciła się siedziba zdradzieckiego hutta. Ponadto wprowadzonych zostanie także grubo ponad sto zmian i poprawek.

Pozostaje mieć nadzieję, że błędy będą niewielkie i że ekipa BioWare odnajdzie je wszystkie, nim zdecyduje się zaserwować aktualizację graczom.