Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2012, 15:03

autor: Sarge

TERA - europejska data premiery koreańskiej gry MMO

Poznaliśmy dokładną datę europejskiej premiery gry TERA. Jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji MMO tego roku zadebiutuje w maju.

Niemiecka firma Frogster ujawniła dokładną datę europejskiej premiery gry MMO o nazwie TERA. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tytuł stanie się u nas dostępny wiosną bieżącego roku.

TERA - europejska data premiery koreańskiej gry MMO - ilustracja #1

Produkcja koreańskiego studia Bluehole ukaże się 3 maja w całej Europie. Firma Frogster zajmie się wydaniem gry w wersji elektronicznej, podczas gdy francuski koncern Ubisoft będzie odpowiadać za dystrybucję standardową. TERA zadebiutuje w trzech językach: angielskim, niemieckim oraz francuskim.

Z okazji ogłoszenia daty premiery uruchomiono nową stronę internetową przygotowaną dla fanów gry. Znajdziecie na niej wiele użytecznych informacji, takich jak opis poszczególnych ras i klas, czy mapę wirtualnego świata. Dostępna pod tym adresem witryna (nieaktywna w chwili pisania tej wiadomości) może więc stanowić użyteczne źródło wiedzy i przygotować do wkroczenia na serwery.

TERA - europejska data premiery koreańskiej gry MMO - ilustracja #2

Przypominamy, że w najbliższych tygodniach rozpoczną się zamknięte beta testy dzieła Bluehole Studios. Niedawno trwały zapisy, kiedy wśród chętnych osób twórcy mieli wybrać 1000 graczy, którzy wezmą udział w przedsięwzięciu. Mimo upłynięcia wyznaczonego terminu, na oficjalnej stronie wciąż można się zgłaszać. Deweloper obiecywał, że będzie jeszcze sporo szans na wkroczenie do wirtualnego świata przed premierą pełnej wersji.

TERA jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji MMO tego roku. Tytuł zapowiada się bardzo interesująco, charakteryzując się aktywnym systemem walki oraz bardzo ładną oprawą graficzną działającą na silniku Unreal Engine 3. Za dostęp do serwerów gracze będą musieli płacić abonament.