Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2012, 16:15

autor: Olek

Betatesterzy europejskiej wersji gry MMORPG TERA poszukiwani

Firma Frogster poinformowała, że już niebawem spośród kandydatów na testerów gry TERA wylosowana zostanie 1000-osobowa grupa, która weźmie udział w zbliżającej się becie europejskiej wersji innowacyjnego MMORPG studia Bluehole.

1000 graczy, wylosowanych z grona tych, którzy do jutra (13.1.2012) do godziny 11.30 zarejestrują się na oficjalnej stronie internetowej gry MMORPG TERA, otrzyma klucze do rozpoczynających się niebawem zamkniętych, europejskich betatestów dzieła studia Bluehole. Wydawca tytułu - niemiecka firma Frogster - obiecuje, że wszyscy, którym się nie poszczęści, będą mieli kolejne szanse, by wkroczyć do świata Arborea jeszcze przed zapowiadaną na wiosnę tego roku premierą.

Ostatni raz o grze TERA informowaliśmy w sierpniu ubiegłego roku przy okazji rozpoczęcia europejskich testów wersji alfa. Wydawca powiadomił wówczas również o przeniesieniu oficjalnego startu serwerów na wiosnę 2012 roku. Wygląda na to, że wyznaczonego terminu uda się dotrzymać. Według najnowszych doniesień, ciekawie zapowiadająca się produkcja z gatunku MMORPG już wkrótce wejdzie w fazę zamkniętej bety.

Betatesterzy europejskiej wersji gry MMORPG TERA poszukiwani - ilustracja #1

Na początek do darmowych betatestów zaproszonych zostanie jedynie 1000 graczy. Grono to ma się jednak systematycznie powiększać wraz ze zbliżającą się premierą oraz zakrojoną na szeroką skalę kampanią informacyjno-reklamową.

Twórcy zapewniają, że gra, która na południowokoreańskim rynku zadebiutowała w styczniu 2011 roku, nie tylko ładnie się prezentuje (co w głównej mierze jest zasługą silnika Unreal Engine 3), ale stanowi prawdziwy powiew świeżości w gatunku MMORPG. Wszystko za sprawą nowatorskiego systemu walki, w którym gracze muszą „aktywnie celować w swoich przeciwników”.

Warto zwrócić uwagę, że dzieło studia Bluehole uznawane jest przez użytkowników serwisu mmorpg.com za jedną z pięciu najbardziej wyczekiwanych produkcji 2012 roku. Co ciekawe, wbrew rynkowym tendencjom, gra nie będzie oferowana „za darmo”, a za dostęp do serwerów przyjdzie płacić comiesięczny abonament. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do lektury zapowiedzi oraz obejrzenia najciekawszych materiałów wideo związanych z europejską edycją TERA.

  1. Gramy! - TERA prosto z Berlina!
  2. Zapowiedź - TERA - pierwsze spojrzenie
  3. Video system polityczny
  4. Video gamescom 2011 gameplay
  5. Video gamescom 2011
  6. Video Dark Cathedral
  7. Video kulisy produkcji - polityka
  8. Video E3 2011