Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2011, 11:00

autor: Sarge

Debiut dema gry Need for Speed: The Run. W pełnej wersji pojawią się znani aktorzy

Posiadacze „złotego” konta na Xbox Live mogą ściągać wersję demonstracyjną gry Need for Speed: The Run, a w godzinach popołudniowych zrobią to także europejscy użytkownicy PlayStation Network. Przy okazji firma Electronic Arts ogłosiła, że w bohaterów występujących w pełnej wersji wcielą się znani aktorzy - Sean Faris oraz Christina Hendricks.

Na Xbox Live pojawiła się wersja demonstracyjna gry Need for Speed: The Run, która za kilka godzin stanie się dostępna także dla polskich posiadaczy PlayStation 3. Twórcy ujawnili również, że w obsadzie nadchodzącej produkcji pojawią się Sean Faris oraz Christina Hendricks – profesjonalni aktorzy znani z kilku ról filmowych i telewizyjnych.

Demo gry Need for Speed: The Run od wczoraj mogą ściągać posiadacze „złotego” konta na Xbox Live. Pozostali użytkownicy przetestują je w najbliższy wtorek. Z kolei na łamach europejskiego PlayStation Network próbka wyląduje dzisiaj w godzinach popołudniowych, gdy zaktualizowany zostanie wirtualny sklep firmy Sony. Prawdopodobnie szansy zagrania przed premierą nie dostaną pecetowcy.

Wersja demonstracyjna pozwala zasiąść za kierownicą Lamborghini Gallardo LP 550-2 Valentino Balboni, a jeśli zaprosicie swoich znajomych do rozgrywki, dodatkowo możecie przejechać się drugim samochodem – 2012 Porsche 911 Carrera S. Twórcy udostępnili pustynną trasę Desert Hills oraz ulokowaną na wzgórzu Independence Pass. W tej pierwszej musimy przedostać się na czoło stawki, podczas gdy w drugiej ścigamy się tylko z jednym przeciwnikiem. Firma Electronic Arts Polska przygotowała również specjalny konkurs. Autor najlepszego czasu na trasie Independence Pass będzie mógł się przejechać prawdziwym Porsche 911 Carrera S.

Przy okazji przedstawiciele EA zapowiedzieli, że w głównego protagonistę Need for Speed: The Run wcieli się aktor Sean Faris, ostatnio występujący w takich filmach jak The Lost Valentine czy Freerunner. Z kolei Christina Hendricks (serial Mad Men) zagra panią menadżer najlepszych kierowców w grze. To właśnie ona zaoferuje bohaterowi wzięcie udziału w wielkim wyścigu z San Francisco do Nowego Jorku.

Zarówno Christina Hendricks, jak i Sean Faris użyczą wirtualnym postaciom swojego głosu oraz wizerunku. Oboje wzięli również udział w sesjach motion capture. Efekty prac twórców możecie zaobserwować w poniższym zwiastunie.

Need for Speed: The Run zadebiutuje na europejskim rynku 18 listopada na PC, PlayStation 3, Xboksa 360, Wii oraz 3DS-a. Pierwsze trzy edycje zostaną u nas wydane przez firmę Electronic Arts Polska w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Niedawno ujawnione wymagania sprzętowe zdradziły, że gra nie zadziała na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows XP.