Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2011, 10:10

autor: Hed

Dead Island - 20 minut rozgrywki z zombie w nowym filmie

Polska gra z zombie Dead Island została pokazana w nowym kilkunastominutowym filmie. Dzięki temu wiemy jak rozpocznie się produkcja wrocławskiego studia Techland. W grze wybierzemy się na tropikalną wyspę, opanowaną przez nieumarłych.

Chcecie zobaczyć jak zaczyna się gra Dead Island? Jeden z zagranicznych serwisów opublikował film prezentujący pierwsze kilkanaście minut rozgrywki z polskiej produkcji o walce z zombie. Firma Techland stawia na niezwykle krwawą stylistykę, wyrazisty klimat i bogatą interakcję z otoczeniem. Czy dostaniemy lepszą grę od niezbyt udanego Call of Juarez: The Cartel?

Pierwszych kilkanaście minut Dead Island prezentuje się naprawdę ciekawie. Bohater gry budzi się w opustoszałym hotelu i dość szybko zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Krótką chwilę podziwiania uroczego krajobrazu przerywają spadające zwłoki, a winda odmawia posłuszeństwa. Sprawdźcie sami, o ile nie boicie się spoilerów i zombie.

W Dead Island wcielimy się w jednego z czterech bohaterów, którzy muszą przetrwać epidemię zombie na turystycznej wyspie. Na powyższym filmie oglądamy w akcji profesjonalnego sportowca, specjalizującego się w broniach do rzucania. Przemierzając malowniczą okolicę trafimy na hordy nieumarłych i innych ocalałych, którym będzie można pomóc.

Dead Island zostanie wydany na początku przyszłego miesiąca w polskiej kinowej wersji na trzech platformach (PC, Xbox 360, PlayStation 3). Gra będzie kosztowała 99,90 zł na pecetach i 199,90 zł na konsolach.

  1. Dead Island - Graliśmy w tryb kooperacji
  2. Materiał filmowy z gry