Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2016, 14:29

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Darmowy Far Cry 3: Blood Dragon już dostępny

Od dziś gracze komputerowi mogą za darmo pobrać grę Far Cry 3: Blood Dragon. Firma Ubisoft rozdawać będzie ten tytuł przez najbliższy miesiąc w ramach swoich 30. urodzin.

Przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się, że kolejną grą oferowaną za darmo przez Ubisoft w ramach 30. urodzin firmy będzie strzelanka Far Cry 3: Blood Dragon. Wydawca oczywiście dotrzymał słowa i tytuł jest już gotowy do pobrania. Wystarczy, że wejdziecie w odpowiednią zakładkę w programie Uplay albo udacie się w to miejsce. Promocja potrwa przez cały miesiąc, więc nie musicie się specjalnie śpieszyć, by otrzymać swój egzemplarz. Pamiętajcie jednak, że oferta przeznaczona jest tylko dla użytkowników komputerów osobistych. Przypominamy również, że w poprzednich miesiącach francuski wydawca rozdawał następujące gry: Prince of Persia: Piaski Czasu, Tom Clancy’s Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew oraz Beyond Good & Evil. W grudniu doczekamy się jeszcze jednej, ostatniej już darmowej produkcji. Obecnie nie wiemy jednak, co to będzie.

Far Cry 3: Blood Dragon to gratka dla fanów kina science fiction z lat 80. XX wieku. - Darmowy Far Cry 3: Blood Dragon już dostępny - wiadomość - 2016-11-09
Far Cry 3: Blood Dragon to gratka dla fanów kina science fiction z lat 80. XX wieku.

Far Cry 3: Blood Dragon to samodzielny dodatek do wydanego w 2012 roku FPS-a Far Cry 3. W grze wcielamy się w komandosa Reksa „Powera” Colta, który zostaje wysłany przez amerykański rząd na jedną z tropikalnych wysp, gdzie prowadzone są badania nad nową bronią biologiczną. Tytuł zaskarbił sobie serca części graczy przede wszystkim klimatem nawiązującym do filmów science fiction z lat 80. XX wieku. W produkcji nie brakuje odwołań do takich klasyków jak Terminator czy RoboCop, a jednym z elementów oprawy graficznej są specjalne filtry imitujące nagrania zapisane na kasetach VHS.