Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 sierpnia 2011, 12:22

autor: Maciej Jałowiec

Darmowe Gry - wiadomości (21 - 27 sierpnia)

Nowy serwer w Shakes & Fidget, premiera Sacra Terra, dodatkowa zawartość w Free Aqua Zoo i Wolnych Farmerach i nowość w dziale Multigier na GRYOnline.pl. Zapraszamy do lektury!

Sektor gier przeglądarkowych rozwija się coraz bardziej, i to właśnie jemu w bardzo dużej mierze będzie poświęcony zbiór wiadomości o darmowych grach w tym tygodniu. Zapraszamy do lektury!

Shakes & Fidget w dziale Multigier

Tym razem zapraszamy Was do świata Shakes & Fidget – gry RPG cechującej się zakręconym humorem i przyjemną dla oka, kreskówkową oprawą graficzną. Jeśli tylko lubicie tworzyć i rozwijać swoją postać, wykonywać questy i rozwijać ekwipunek zdobywając magiczne przedmioty, gorąco zachęcamy Was do przetestowania S&F!

Darmowe Gry - wiadomości (21 - 27 sierpnia) - ilustracja #1

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget ewidentnie rośnie w siłę – 11 sierpnia wystartował jedenasty serwer do gry, a twórcy już uruchomili dwunasty. Przypominamy, że S&F istnieje w sieci już ponad 2 lata i jest dostępne w 20 językach.

Alawar

Firma Alawar w tym tygodniu opublikowała nową pozycję z gatunku hidden objects (ukryte obiekty). Sacra Terra: Anielska Noc jest już dostępne do pobrania. Nadrzędnym zadaniem gracza jest pokonanie duchów, będących inkarnacją Siedmiu Grzechów Głównych.

Free Aqua Zoo

Dodatkowej zawartości doczekała się gra o prowadzeniu akwarium, Free Aqua Zoo. Gracze będący na przynajmniej trzecim poziomie doświadczenia mogą kupować syreny i wodniki. Co więcej, wprowadzono również nowy rybki - Brzana Dwupłetwowa, Sum Walec i Nośnik Latarni od teraz mogą urozmaicać akwaria graczy.

Darmowe Gry - wiadomości (21 - 27 sierpnia) - ilustracja #2

Wolni Farmerzy

Firma Upjers, wydawca gry Wolni Farmerzy, zapowiedziała nowy dodatek do swojej produkcji. Rozszerzenie wprowadzić ma kolejny gatunek drzewa – topolę – i 16 nowych zadań, koncentrujących się głównie na pracach stolarskich. Za wykonane drewniane przedmioty przewidziane są nagrody. Dokładna data publikacji rozszerzenia nie jest jeszcze znana.

Pozostałe wiadomości

Nowe galerie z gier

Nowe filmy z gier

Korzystając z okazji zapraszamy również na stronę Darmowych Gier na Facebooku, gdzie również może natknąć się na informacje i konkursy związane z tytułami free-to-play.