Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2012, 09:02

autor: Hed

Darksiders II w Polsce – wydania, ceny i polska wersja

Darksiders II pojawi się w polskiej wersji na PC i konsolach. Firma Cenega szykuje trzy różne wydania produkcji na poszczególnych platformach – znamy ich szczegóły. Przy okazji dystrybutor poinformował o rozpoczęciu współpracy z THQ.

Darksiders II w Polsce – wydania, ceny i polska wersja - ilustracja #1
Śmierć nadciąga – wyposażona w dodatki.

Darksiders II zostanie wydany w polskiej wersji językowej na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3. Potwierdziła to firma Cenega Poland, która przybliżyła szczegóły wydawnicze gry. Produkcja studia Vigil pojawi się w trzech edycjach: standardowej, limitowanej oraz kolekcjonerskiej. Poznaliśmy szczegółową zawartość każdego z tych wydań. Dystrybutor przekazał przy okazji, że gra Darksiders II jest początkiem szerszej współpracy z jej wydawcą, czyli firmą THQ.

Na pecetach Darksiders II pojawi się w edycji limitowanej, wzbogaconej o DLC i kosztującej 119,99 złotych (dotyczy to całego nakładu premierowego). Posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360 otrzymają do wyboru dwie wersje: standardową (229,99 złotych) lub limitowaną (239,99 złotych). Oprócz tego, do sklepów trafi limitowana edycja kolekcjonerska za 199,99 złotych na PC i 329,99 złotych na konsolach. Poniżej prezentujemy zawartość każdego z wydań.

W edycji limitowanej (119,99 zł na PC i 239,99 zł na konsolach) znajdą się:

  1. Gra na wybraną platformę,
  2. unikatowy klucz do pobrania DLC Grobowiec Argula (dostępne do 30 dni po premierze), który zaoferuje zupełnie nowy loch do eksploracji.
Darksiders II w Polsce – wydania, ceny i polska wersja - ilustracja #2

Nabywcy edycji kolekcjonerskiej (199,99 zł na PC i 329,99 zł na konsolach) mogą liczyć na:

  1. Darksiders II w edycji limitowanej,
  2. replikę maski Śmierci,
  3. album z grafikami,
  4. ścieżkę dźwiękową do pobrania cyfrowo,
  5. DLC Cień Śmierci (unikatowa zbroja i broń).
Darksiders II w Polsce – wydania, ceny i polska wersja - ilustracja #3

W Darksiders II wrócimy do świata pogrążonego w konflikcie, rzekomo zapoczątkowanym przez Wojnę, jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy i bohatera pierwszej części serii. Tym razem wcielimy się w Śmierć, kolejną postać z Apokalipsy św. Jana, która spróbuje oczyścić dobre imię Wojny. Gra rozwinie pomysły znane z bardzo udanego pierwowzoru, oferując więcej podobnych atrakcji. Premiera odbędzie się 21 sierpnia tego roku.

  1. Darksiders II – wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry studia Vigil Games
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.