Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 października 2006, 12:11

autor: Korneliusz "Khornel" Tabaka

Czyżby miało powstać Diablo 3?

Serwis Diablo3.com opublikował fragment wywiadu z Richardem A. Knaakiem, autorem książki Diablo: The Sin War, Book One: Birthright, której akcja rozgrywa się w uniwersum Diablo. Część z odpowiedzi może być wielce interesująca dla fanów tego cyklu.

Serwis Diablo3.com opublikował fragment wywiadu z Richardem A. Knaakiem, autorem książki Diablo: The Sin War, Book One: Birthright, której akcja rozgrywa się w uniwersum Diablo. Część z odpowiedzi może być wielce interesująca dla fanów tego cyklu. Pisarz przyznał, że wydarzenia opisane w powieści mają duże znaczenie w kwestii przyszłości świata Diablo. Jednocześnie dodał, że Blizzardowi (wydawcy obu części gry), bardzo zależy na tym, aby uszczęśliwić fanów tych produkcji.

Jeszcze istotniejszą informacją jest to, że treść książki jest na bieżąco konsultowana z ludźmi z Blizzarda, a jej wątki mogą zostać wykorzystane w przyszłych projektach. Autor, poproszony o potwierdzenie, czy Diablo 3 rzeczywiście powstanie, odpowiedział: „Ja nie opisuję martwego świata... ale świat ze śmiercią.” Niestety nie chciał dodać nic więcej.