Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 27 marca 2020, 15:53

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Czy dla Half-Life: Alyx warto kupować VR? 11. odcinek podcastu

W najnowszym odcinku podcastu Friendly Fire porozmawialiśmy m.in. o naszych wrażeniach z ogrania Half-Life: Alyx, o tym, czy dla tego tytułu warto kupić gogle wirtualnej rzeczywistości, oraz o nowym polskim RPG-u - Gamedec.

Czy dla Half-Life: Alyx warto kupować VR? 11. odcinek podcastu - ilustracja #1
Wrażenia z nowej odsłony Half-Life’a.

Nowy odcinek podcastu Friendly Fire, w którym poruszamy przeróżne tematy dotyczące branży gier wideo, jest już dostępny w sieci. Tym razem poznacie m.in. nasze wrażenia z najnowszej odsłony kultowego cyklu gier Valve – Half-Life: Alyx, dowiecie się, co myślimy o polskim RPG-u Gamedec, oraz poznacie tytuły, przy których spędziliśmy setki godzin. W roli prowadzących po raz kolejny możecie usłyszeć Pawła „Cruisera” Kilmesza i Michała „kwiścia” Chwistka, którzy rozmawiali z Szymonem „Hedem” Liebertem oraz Mateuszem Działowskim.

Ten oraz poprzednie odcinki podcastu Friendly Fire (rozmawialiśmy już np. o Doom Eternal oraz marcowych premierach) możecie znaleźć m.in. na Spotify oraz Anchor.fm. Kolejne będziecie mogli usłyszeć na żywo (oraz zobaczyć) w każdy czwartek o godzinie 19:00 na naszym kanale na platformie twitch.tv. Zajrzyjcie również na oficjalny profil Friendly Fire na Twitterze, jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami, np. planowanymi turniejami czy też codziennymi streamami.

Czy dla Half-Life: Alyx warto kupować VR? 11. odcinek podcastu - ilustracja #2