Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 20 marca 2020, 16:29

autor: Froozyy

Czy w Doom Eternal jest za dużo fabuły? 10. odcinek podcastu

W najnowszym odcinku podcastu Friendly Fire rozmawiamy o serii gier Doom oraz najnowszej odsłonie cyklu - Doom Eternal. Poruszyliśmy także temat ostatniej prezentacji Sony poświęconej PlayStation 5.

Czy w Doom Eternal jest za dużo fabuły? 10. odcinek podcastu - ilustracja #1
Jaki jest nowy Doom?

Możecie już posłuchać najnowszego odcinka naszego podcastu Friendly Fire, w którym poruszamy przeróżne tematy dotyczące branży gier wideo. Tym razem dogłębnie omówiliśmy serię gier Doom oraz jej najnowszą odsłonę – Doom Eternal. Rozmawialiśmy o wprowadzonych zmianach, poziomie trudności oraz fabule. Poświęciliśmy również trochę czasu ostatniej konferencji Sony, na której przedstawiono specyfikację PlayStation 5. W roli prowadzących po raz kolejny mogliście usłyszeć Pawła „Cruisera” Kilmesza i Michała „kwiścia” Chwistka, którzy rozmawiali z Szymonem „Hedem” Liebertem oraz Mateuszem „Araszem” Araszkiewiczem.

Ten oraz poprzednie odcinki podcastu Friendly Fire (rozmawialiśmy już np. o marcowych premierach i studiu Riot Games) możecie znaleźć m.in. na Spotify oraz Anchor.fm. Kolejne będziecie mogli usłyszeć na żywo (oraz zobaczyć) w każdy czwartek o godzinie 19:00 na naszym kanale na platformie twitch.tv. Zajrzyjcie również na oficjalny profil Friendly Fire na Twitterze, jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami, np. planowanymi turniejami czy też codziennymi streamami.

Czy w Doom Eternal jest za dużo fabuły? 10. odcinek podcastu - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Doom Eternal

Doom Eternal