Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 marca 2020, 15:35

autor: aadamus

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 20-22 marca

Zgodnie z tradycją przejrzeliśmy oferty sklepów w poszukiwaniu interesujących promocji na gry pudełkowe i sprzęt. W niższych cenach zakupicie między innymi Red Dead Redemption II, Assassin's Creed Odyssey oraz Far Cry 5.

Weekend rozpoczynamy tradycyjnie, prezentując Wam najbardziej interesujące oferty na pudełkowe wydania gier. Tym razem taniej kupimy między innymi takie produkcje, jak Red Dead Redemption II, Assassin's Creed Odyssey oraz Far Cry 5. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo lub obowiązuje do wyczerpania zapasów, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 20-22 marca - ilustracja #1
Red Dead Redemption II

Tytuły na PC

 1. Diablo III – 29,99 zł, Neo24.pl
 2. Far Cry 5 – 78,90 zł, Media Markt
 3. Need for Speed – 38,99 zł, Media Markt
 4. South Park The Fractured But Whole – 49,90 zł, Ultima.pl
 5. The Crew 2 – 58,90 zł, Media Markt

Tytuły na konsole

PlayStation 4

 1. Gran Turismo Sport – 79,90 zł, Ultima.pl
 2. NBA 2K20 – 93,38 zł, Amazon.de
 3. MediEvil – 78,90 zł, Media Markt
 4. Metal Gear Solid V The Definitive Experience – 99,90 zł, Ultima.pl
 5. Prey – 59,90 zł, Media Markt
 6. Shenmue III Day 1 Edition – 94,90 zł, Ultima.pl
 7. Truberbrook – 49,90 zł, Ultima.pl

Xbox One

 1. Assassin's Creed Odyssey – 89,99 zł, RTV Euro AGD
 2. FIFA 19 – 48,99 zł, Media Markt
 3. Forza Horizon 4 – 139 zł, RTV Euro AGD
 4. Red Dead Redemption II – 119 zł, RTV Euro AGD
 5. Tales from the Borderlands – 49,90 zł, Ultima.pl

Nintendo Switch

 1. FIA European Truck Racing Championship – 119 zł, RTV Euro AGD
 2. Truberbrook – 99 zł, RTV Euro AGD

Garść uwag odnośnie ofert ze sklepu Amazon.de. Podane ceny zostały przeliczone według bieżącego kursu walut i uwzględniono przy tym także różnicę między polskim a niemieckim podatkiem VAT (który w naszym kraju jest wyższy niż u zachodniego sąsiada). Warto mieć też na uwadze, że gry w cenie od 39 euro mają gwarantowaną darmową dostawę do Polski (szczegóły tutaj).

Przypominamy również o specjalnej akcji dla firm, które zdecydują się założyć darmowe konto Amazon Business, oferujące szereg udogodnień i ułatwień dla działalności gospodarczej (m.in. możliwość zarządzania zamówieniami pracowników oraz zaawansowane możliwości monitorowania wydatków przedsiębiorstwa). Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować w Amazon Business, w ciągu 48 godzin od weryfikacji konta otrzymają specjalny kod dający 50% zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro. Więcej o Amazon Business można się dowiedzieć tutaj, rejestracji dokonać można natomiast pod tym adresem. Zasady promocji dostępne są tutaj.

Konsole

 1. PlayStation 4 Pro 1TB Fortnite Neo Versa Bundle + Marvel’s Spider-Man – 1749 zł, RTV Euro AGD (cena z kodem LEPIEJJAKWEEKEND)
 2. Xbox One S 1TB + NBA 2K20 + 2 pady – 1399 zł, RTV Euro AGD (cena z kodem LEPIEJJAKWEEKEND)

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej Growej Porównywarki Cenowej.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach