Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 listopada 2018, 12:46

Rabat 50% na pierwsze zamówienie dla kont biznesowych w niemieckim Amazonie

Oprócz Tygodnia Cyber Monday i czarnego piątku, Amazon.de przygotował także specjalną ofertę dla firm, pozwalającą dodatkowo zaoszczędzić do 50 euro - wystarczy założyć darmowe konto Amazon Business.

Równolegle do Tygodnia Cyber Monday, w niemiecki oddziale firmy Amazon zorganizowana została specjalna oferta dla firm, które zdecydują się założyć darmowe konto Amazon Business, oferujące szereg udogodnień i ułatwień dla biznesu. Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować w Amazon Business, w ciągu 3 dni od weryfikacji konta otrzymają specjalny kod dający 50% zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro.

UWAGA! Pierwotnie kody miały być rozsyłane w ciągu 48 godzin od weryfikacji konta. Niestety, Amazon poinformował nas, że pojawia się opóźnienie i kody można otrzymać dopiero po trzech dniach. Jeśli założyłeś konto biznesowe i nie otrzymałeś kodu w przeciągu trzech dni, skontaktuj się z obsługą klienta sklepu.

Promocja pozwala zaoszczędzić firmom. - Rabat 50% na pierwsze zamówienie dla kont biznesowych w niemieckim Amazonie - wiadomość - 2018-12-04
Promocja pozwala zaoszczędzić firmom.

Amazon Business to specjalne konta dla przedsiębiorstw, oferujące szereg dodatkowych udogodnień. Umożliwiają one zarządzanie zamówieniami pracowników i integrowanie systemów zakupowych i dają zaawansowane możliwości monitorowania wydatków przedsiębiorstwa. Ponadto konta biznesowe oferują dodatkowe metody opłacania zamówienia – płatność na podstawie faktury czy za pomocą firmowej karty płatniczej (z której mogą korzystać wszyscy członkowie zespołu). Dodatkowym udogodnieniem jest to, że będąc zalogowanym na konto firmowe, ceny w sklepie wyświetlane są bez podatku VAT. Więcej o Amazon Business można się dowiedzieć tutaj, pod tym adresem możliwe jest także założenie konta.

50% zniżki obowiązuje dla nowych kont Amazon Business, zweryfikowanych w dniach 19 listopada 2018 - 7 stycznia 2019 lub do wyczerpania zapasów (oferta jest ograniczona do pierwszych 10 000 zweryfikowanych kont). W ciągu 3 dni od zweryfikowania konta firmowego, kupujący otrzyma na swój adres e-mail kod rabatowy, którego będzie mógł użyć podczas płacenia za zamówienie. Aby skorzystać z promocji, kupujący musi zamówić wszystkie produkty w trakcie jednego procesu zakupowego z tym samym adresem wysyłki (jedna forma wysyłki). Maksymalna wysokość rabatu to 50 euro, a promocja nie łączy się z innymi obniżkami.

Promocja obowiązuje tylko przy zakupie produktów na www.amazon.de poprzez konto firmowe Amazon Business na produkty sprzedawane i wysyłane przez Amazon lub treści cyfrowe oferowane na www.amazon.de przez Amazon Instant Video Germany GmbH lub Amazon Media EU S.a r.l. Promocja nie obowiązuje na książki włącznie z książkami elekronicznymi (ebookami), na oferty niezależnych sprzedawców (marketplace) oraz produkty Warehouse Deals. Ponadto kod promocyjny nie może zostać użyty, gdy aktywną formą płatności w ramach konta Amazon-Business jest faktura. Aby użyć kodu rabatowego, należy wybrać inną formę płatności niż faktura. Przy zakupie za pomocą 1-Click nie mogą zostać użyte żadne kody promocyjne.

Kod promocyjny może być użyty tylko do 12 stycznia 2019 r. W przypadku zwrotu zamówionych produktów, rabat nie zostaje zwrócony. Nie można również użyć go ponownie.

  1. Zarejestruj się w Amazon Business

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.