Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2011, 13:16

autor: Kono

Czwarta edycja akcji Indie Royale - The Blackwell, Eets, Dino D-Day i The Oil Blue

Wystartowała czwarta odsłona akcji Indie Royale. The Xmas Bundle zawiera zestaw różnorodnych gier, w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Tym razem za niewielką cenę możemy zakupić: The Blackwell Trilogy, Eets, Dino D-Day oraz The Oil Blue.

Zgodnie z wytyczonym planem, kilkanaście godzin temu wystartowała czwarta edycja akcji Indie Royale. The Xmas Bundle, bo tak zatytułowano ten zestaw, zawiera następujące gry: The Blackwell Trilogy, Eets, Dino D-Day oraz The Oil Blue.

Czwarta edycja akcji Indie Royale - The Blackwell, Eets, Dino D-Day i The Oil Blue - ilustracja #1

W chwili pisania tej wiadomości, minimalna cena, za którą możemy kupić The Xmas Bundle wynosi 3,24 euro, czyli około 15 złotych. Jak zwykle, kwota będzie stopniowo rosnąć wraz z upływem czasu. Obniżenie jej jest możliwe, jeśli ktoś zapłaci więcej niż wynosi wartość minimalna.

Zawartość pakietu jest różnorodna i widać, że organizatorzy akcji starali się trafić do szerokiego grona odbiorców. W zestawie znajdziemy:

  • The Blackwell Trilogy to seria klasycznych dwuwymiarowych przygodówek. Za jej produkcję odpowiedzialne jest studio Wadjet Eye Games, które ma na swoim koncie m.in. znakomitą grę Gemini Rue. Edycja z Indie Royale została wzbogacona o nowe głosy i komentarz twórców,
  • Eets jest grą zręcznościowo-logiczną, nawiązująca mechaniką rozgrywki do takich tytułów jak Lemmings i The Incredible Machine. Produkcja została stworzona przez Klei Entertainment, czyli zespół znany z brutalnej platformówki Shank,
  • Dino D-Day jest pierwszoosobową strzelanką przenosząca nas w alternatywną rzeczywistość II wojny światowej, w której alianci walczą z dinozaurami-nazistami. Produkcja studia 800 North skupia się na rozgrywce multiplayer,
  • The Oil Blue to najbardziej nietypowa gra w zestawie Indie Royale. W tej nietuzinkowej produkcji wcielamy się w zarządcę platformy wydobywającej ropę. Naszym zadaniem jest sprostanie wymogom pracodawcy i uzyskanie lepszych wyników, niż konkurencyjne zespoły.

Aktualnie sprzedano ponad 17 tysięcy zestawów The Xmas Bundle. Akcja potrwa jeszcze 13 dni. Warto co jakiś czas zaglądać na oficjalną stronę, gdyż w każdej chwili organizatorzy mogą dodać bonusy w postaci gier lub ścieżek dźwiękowych.