Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2021, 18:55

Cyberpunk 2077 dłużej poczeka na pierwszy poważny patch

CD Projekt RED nie udostępni dużej aktualizacji gry Cyberpunk 2077 w tym miesiącu. Studio poinformowało, że na patch 1.2 poczekamy do marca.

Premiera Cyberpunka 2077 to już historia, ale gra wciąż pozostaje na ustach graczy. Szkoda tylko, że dyskusje skupiają się na rozmaitych błędach lub brakach i nadziei, że sytuację poprawią zapowiedziane aktualizacje. Na nieszczęście nabywców CD Projekt poinformował o przesunięciu premiery wersji 1.2 na drugą połowę marca.

Pierwotnie duża aktualizacja miała ukazać się jeszcze w lutym, ale chyba nikogo nie dziwi opóźnienie. Najpewniej dopiero teraz rozpoczęły się testy łatki 1.2, trudno więc oczekiwać jej rychłego debiutu. Swoje zrobił też atak hakerów na serwery CD Projektu, zresztą podawany jako jedna z przyczyn, które zadecydowały o późniejszej premierze. Na pocieszenie potwierdzono, że nie będzie to kolejny skromny (i nie do końca udany) pakiet poprawek. Konkretów nie podano, ale gracze mają nadzieję, że twórcy dopieszczą wydania konsolowe, które w grudniu pozostawiały wiele do życzenia.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  3. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  4. Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
  5. Wszystko o Cyberpunk 2077
  6. Przeprosiny CD Projektu za Cyberpunka, czyli szybka lekcja, czego lepiej nie mówić