Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2021, 18:45

Dziś kolejna transmisja na temat Outriders [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 18:00 odbędzie się kolejna, piąta już transmisja z cyklu Outriders Broadcast. Jej głównym tematem ma być wersja demonstracyjna nadchodzącej produkcji studia People Can Fly, która pojawi się już jutro.

Aktualizacja

Piąty odcinek Outriders Broadcast już za nami. Pojawiło się w nim 10 powodów, dla których warto zagrać w demo produkcji, a także usłyszeliśmy odpowiedzi na kilka pytań społeczności. Dotyczyły one między innymi działania gry na konsolach starszej generacji i obecności produkcji w usłudze GeForce Now. Dowiedzieliśmy się także, że cała wersja próbna zapewni około trzech godzin rozgrywki. Pełen zapis transmisji, trwający nieco ponad 20 minut, możecie zobaczyć poniżej.

Oryginalna wiadomość

Premiera Outriders zbliża się wielkimi krokami. Najnowsza produkcja polskiego studia People Can Fly ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S już 1 kwietnia (chyba że nastąpi kolejne opóźnienie). Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zanim pojawi się opcja położenia swoich rąk na pełnym tytule, będzie można przetestować go dzięki wersji demonstracyjnej. Ta zadebiutuje już jutro. To właśnie ona będzie głównym tematem kolejnej, piątej już transmisji z cyklu Outriders Broadcast.

Outriders Broadcast numer pięć odbędzie się dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego. Będzie można go obejrzeć na platformie Twitch. Zwiastun całego wydarzenia znajdziecie poniżej.

Jeśli już teraz chcielibyście dowiedzieć się, co znajdzie się w demie Outriders, to zapraszamy do zapoznania się z tą wiadomością. Piszemy w niej między innymi o wadze nadchodzącej wersji testowej tytułu oraz jaką część głównej gry będzie ona obejmowała.

  1. Oficjalna strona gry Outriders
  2. Grałem w Outriders – im było trudniej, tym lepiej się bawiłem