Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2021, 11:15

autor: Aquma

Patch 1.2 do Cyberpunk 2077 w drodze? Rozpoczęto testy

Deweloperzy odpowiedzialni za grę Cyberpunk 2077 – rodzime studio CD Projekt RED – rozpoczęli wewnętrze testy nowej aktualizacji do tej produkcji. Może to być wyczekiwany patch 1.2, który miał zadebiutować w lutym.

W SKRÓCIE:

  1. wygląda na to, że rozpoczęły się testy nowej łatki do Cyberpunka 2077;
  2. w lutym ma ukazać się duży patch 1.2, który wyeliminuje większość poważnych problemów z grą (przede wszystkim na konsolach).

Wygląda na to, że deweloperzy z polskiego studia CD Projekt RED kilkanaście godzin temu rozpoczęli testowanie najnowszej aktualizacji do gry Cyberpunk 2077. Patch został odkryty na Steamie przez użytkownika forum Reddit znanego jako Aresenic_Touch (poniżej screen prezentujący tzw. branch z nowym patchem).

Patch 1.2 do Cyberpunk 2077 w drodze? Rozpoczęto testy - ilustracja #1
Nowa aktualizacja do Cyberpunka 2077. Źródło: https://old.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/lqs9od/patch_most_likely_coming_soon/?sort=new

Warto przypomnieć, że na luty planowana jest kolejna duża łatka oznaczona numerem 1.2, która – według przedstawicieli studia – ma usunąć większość dużych problemów z grą i przede wszystkim doprowadzić konsolowe wydania do akceptowalnego stanu. Niedawny atak hakerów wymusił odtworzenie danych z kopii zapasowych i prawdopodobnie wpłynął negatywnie na tempo prac, ale wygląda na to, że deweloperzy są zdeterminowani, by dotrzymać obietnicy złożonej graczom. Miejmy nadzieję, że im się uda, bo spadające oceny graczy na Steamie sugerują, że omawiany tytuł naprawdę potrzebuje dobrego patcha.

Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku i spotkał się z dość mieszanym odbiorem ze strony graczy i recenzentów. Pecetowa wersja gry była chwalona i wypadła naprawdę dobrze, ale stan edycji konsolowych pozostawiał wiele do życzenia, głównie z uwagi na kiepską optymalizację. Na największe problemy natrafili użytkownicy bazowych wersji PlayStation 4 i Xboksa One.

  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  3. Cyberpunk 2077 – poradnik
  4. Cyberpunk 2077 – strona oficjalna