Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2020, 19:31

Cyberpunk 2077 - Pan Kołek i związek zawodowy prostytutek

Reżyser zadań pracujący nad Cyberpunkiem 2077 zdradził nieco szczegółów na temat jednego z gangów. Członkowie The Mox stanowią niecodzienny związek zawodowy, a cyberwszcepy znajdują zastosowanie dosłownie w każdej dziedzinie życia.

Cyberpunk 2077 - Pan Kołek i związek zawodowy prostytutek - ilustracja #1
Nietypowy związek zawodowy.

Cyberpunk 2077 to zdecydowanie nie jest gra, którą pokażecie młodszemu rodzeństwu. No chyba, że ma ponad 18 lat. Jak „Redzi” uwiecznili mroczną stronę cyberpunkowego świata?

W ostatniej wiadomości na temat gangów w świecie Cybepunka 2077 pojawiła się informacja o The Mox. Mateusz Tomaszkiewicz, reżyser zadań pracujący nad nadchodzącym dziełem CD Projekt Red, udzielił wywiadu serwisowi The Gamer. W rozmowie ujawnił wiele szczegółów na temat gangu, który zdecydowanie zapracował na etykietkę PEGI 18+.

The Mox to zbieranina dawnych członków innych „organizacji” z Night City i stanowi swego rodzaju związek zawodowy. Czym się trudni? Otóż większość przedstawicieli The Mox świadczy usługi seksualne. Najbardziej popularną z nich ma być „doll houses”.

Na czym to polega? The Mox mogą urzeczywistnić dosłownie wszystkie fantazje swoich klientów. Spełnią nawet te życzenia, z istnienia których nie zdawali sobie sprawy sami zainteresowani. The Mox łączą się z mózgami swoich zleceniodawców, dzięki technologii dostosowują się do ich potrzeb, a po wykonanej pracy kasują własne wspomnienia na temat wykonanej usługi.

Jeżeli The Mox nie zaspokajają Waszej ciekawości, to zapewne chętnie przeczytacie o Panu Kołku (ang. Mr. Stud). Jak już wiadomo, Cyberpunk 2077 zaoferuje nam możliwość zastąpienia części ciała bohatera za pomocą cyberwszczepów. Pan Kołek jest jednym z owych wszczepów. Razem z Panią Północ (ang. Mrs. Midnight) stanowią stylowe (i chromowane) zamienniki dla męskich i żeńskich narządów płciowych. Nie wybierzemy ich jednak w kreatorze postaci. Aby je zdobyć, należy wybrać się na zakupy w Night City.

Premiera Cyberpunka 2077 odbędzie się 19 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, a także na Xboksa Series X/S oraz PlayStation 5.