Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2020, 08:49

Cyberpunk 2077 - oglądaj z nami transmisję Night City Wire 4

Dziś odbędzie się czwarta transmisja poświęcona grze Cyberpunk 2077. Nowy odcinek Night City Wire przybliży nam pojazdy dostępne w polskiej produkcji i przyniesie ze sobą kolejny gameplay.

To już pewne – Cyberpunk 2077 ukaże się w tym roku, bez kolejnych opóźnień. Raczej nie oznacza to, że przez najbliższy miesiąc zmniejszy się liczba doniesień na temat produkcji. Wręcz przeciwnie, polscy twórcy zapewne będą nam nieustannie przypominać o swoim dziele, umilając oczekiwanie na premierę materiałami z gry. Kolejne otrzymamy dziś o godzinie 18:00 w ramach czwartego odcinka Night City Wire, zapowiedzianego tydzień temu. Transmisję będziecie mogli obejrzeć na Twitchu.

W dotychczasowych transmisjach poznaliśmy m.in. szczegóły dotyczące uzbrojenia, ścieżek życia, mieszkańców Night City (przynajmniej tych mniej praworządnych) oraz wymagań sprzętowych wydania PC. Czwarty odcinek przyniesie ze sobą informacje na temat pojazdów oraz kolejny fragment rozgrywki. Czy będzie to ostatnia przedpremierowa wizyta w Night City z twórcami? Zapewne nie. Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Nadmieńmy, że platformy dziewiątej generacji otrzymają dedykowane aktualizacje gry: pierwszą na premierę i drugą w 2021 roku.