Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2020, 20:42

Cyberpunk 2077 i przenoszenie zapisów między konsolami. Są szczegóły

CD Projekt RED ogłosiło, że Cyberpunk 2077 umożliwi transfer zapisów między sprzętem ósmej i dziewiątej generacji. Objaśniono także, jak cały proces będzie wyglądał na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S oraz PS4 i PS5.

Premiera Cyberpunka 2077 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym CD Projekt RED zdradza kolejne szczegóły związane z działaniem produkcji. Tym razem poruszona została sprawa przenoszenia zapisów między generacjami. Rodzime studio potwierdziło, że taka opcja będzie dostępna. Podzielono się również informacjami na temat przebiegu tego procesu.

Przenoszenie zapisów Cyberpunka 2077 między Xboksem One i Xboksem Series X|S możliwe jest dzięki funkcji Smart Delivery. Całego procesu można dokonać wyłącznie za pośrednictwem Internetu – wysyłając do chmury dane z konsoli ósmej generacji lub łącząc XOne i XSX|S w tej samej sieci i wykorzystując opcję przenoszenia danych.

W przypadku transferu zapisów gry z PS4 do PS5 opcji jest kilka. Przeniesienia można dokonać za pomocą konta PlayStation Plus, kabla LAN, sieci Wi-Fi lub kompatybilnego z konsolami zewnętrznego nośnika pamięci.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra otrzyma pełną polską wersję językową.

  1. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  2. Widziałem Cyberpunk 2077 i wiem, czego CDPR nie udało się dopracować
  3. Słyszałem Cyberpunka 2077 po polsku… i chyba będę grał w angielską wersję
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna