Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2020, 10:20

autor: Aquma

Recenzje Cyberpunk 2077 - prawdopodobnie poznaliśmy datę publikacji

Wygląda na to, że pierwsze recenzje Cyberpunka 2077 będziemy mogli przeczytać i obejrzeć 7 grudnia tego roku. Oznacza to, że najprawdopodobniej nie dojdzie do kolejnego opóźnienia premiery.

Na Twitterze pojawiła się informacja, że recenzje Cyberpunka 2077 będą mogły zostać opublikowane 7 grudnia o godzinie 18:00 czasu polskiego. Warto zaznaczyć, że nie jest to oficjalna, potwierdzona data, choć wydaje się dosyć prawdopodobna. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, to będzie to też oznaczało, że nie musimy obawiać się kolejnego opóźnienia premiery.

Recenzje Cyberpunk 2077 - prawdopodobnie poznaliśmy datę publikacji - ilustracja #1
Cyberpunk 2077 – możliwy czas publikacji recenzji.

Przypominamy też, że na informacje o dodatkach do omawianej gry będzie trzeba trochę poczekać – zostaną ujawnione dopiero po premierze, być może na początku przyszłego roku.

Początkowy plan zakładał, że zrobimy to przed premierą, ale po ostatnim opóźnieniu zdecydowaliśmy się poczekać na premierę, aby najpierw dać graczom grę, a następnie zacząć rozmawiać o przyszłych projektach. Tak więc, po wydaniu gry. (...) Tak jak już powiedziałem, nie skupiamy się teraz zbytnio na rozmowach o przyszłych produktach, takich, które mają zostać wydane po Cyberpunku. Więc proszę, bądźcie z nami w pierwszym kwartale przyszłego roku, kiedy to planujemy podzielić się jakąś aktualizacją strategii – powiedział w czasie niedawnej konferencji z inwestorami prezes zarządu CD Projektu, Adam Kiciński.

Wszystko wskazuje na to, że za około dziesięć dni dowiemy się wreszcie, czy warto było czekać na nową produkcję CD Projekt RED. Trzy dni później gra pojawi się na rynku i posiadacze pecetów oraz konsol starej i nowej generacji będą mogli przetestować ją własnoręcznie. Pozostaje tylko czekać i trzymać kciuki.

  1. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  2. Widziałem Cyberpunk 2077 i wiem, czego CDPR nie udało się dopracować
  3. Słyszałem Cyberpunka 2077 po polsku… i chyba będę grał w angielską wersję
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna
TWOIM ZDANIEM

Jaką ścieżkę obierzesz podczas pierwszej gry w Cyberpunk 2077?

Corpo
39,4%
Nomad
30,3%
Street Kid
30,3%
Zobacz inne ankiety