Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2019, 09:19

autor: Froozyy

CoD: Modern Warfare - otwarta beta na PC już dostępna

Ruszyły otwarte beta-testy Call of Duty: Modern Warfare, które potrwają do 23 września i są dostępne na wszystkich platformach. Pojawiły się także nowe informacje na temat rzekomego trybu Battle Royale.

Ruszyła otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare. - CoD: Modern Warfare - otwarta beta na PC już dostępna - wiadomość - 2019-09-21
Ruszyła otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare.

Dzisiaj rusza otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare na wszystkich dostępnych platformach (w tym na komputerach osobistych), która potrwa do 23 września. W trakcie testów gracze będą mieli okazję sprawdzić tryb Ground War 32v32. Warto również przypomnieć, że w tym samym czasie zostanie uruchomiona funkcja cross-play, czyli rozgrywka międzyplatformowa.

W sieci pojawiły się także nowe informacje o trybie Battle Royale, który rzekomo ma pojawić się w najnowszej odsłonie Call of Duty. Twórcy nadal nie potwierdzili tych doniesień, ale w plikach gry znaleziono właśnie odniesienia do lokacji na mapie oraz kilku przedmiotów dostępnych w tym trybie. Już samo to utwierdza nas w przekonaniu, że Call of Duty: Modern Warfare faktycznie doczeka się własnej formy Battle Royale.

Według informacji podanych przez portal VG Sources na mapie znajdziemy takie lokacje jak centrum miasta, remizę strażacką, stację telewizyjną czy też bank, w którym najprawdopodobniej będzie można przechowywać splądrowaną walutę. Wśród dostępnych przedmiotów pojawią się lekarstwa, alkohol, pancerz oraz gotówka, a każdy z nich będzie miał przypisaną rzadkość, której odpowiada dany kolor.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 w pełnej polskiej wersji językowej.