Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2001, 18:52

autor: Sznur

Ciekawostki ze świata gier (04/12/01)

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami niemiecki wydawca JoWood wypuścił dzisiaj do sklepów na zachodzie cRPG Gorasul: Legacy of the Dragon. W kraju trwają prace lokalizacyjne prowadzone przez firmę CD Projekt, które zakończą się w okolicach lutego przyszłego roku.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami niemiecki wydawca JoWood wypuścił dzisiaj do sklepów na zachodzie cRPG Gorasul: Legacy of the Dragon. W kraju trwają prace lokalizacyjne prowadzone przez firmę CD Projekt, które zakończą się w okolicach lutego przyszłego roku. Już wkrótce na stronach Gry-Online można będzie przeczytać wrażenia z wersji beta Gorasula (nieoficjalnie wiemy, że jest na co czekać).

Z kolei Fishtank Interactive, następna firma z zza naszej zachodniej granicy, wydał grę S.W.I.N.E., dość nietypowego RTS-a o wojnie świń z królikami. Na nieszczęście, spokojne zwykle zwierzęta otrzymały dostęp do wszelkiego typu nowoczesnego wyposażenia wojskowego, przez co walki są długie i wyczerpujące. W Polsce gra pojawi się w styczniu 2002 dzięki firmie Lemon Interactive.

Również w styczniu warto będzie sięgnąć po magazyn „Strefa CD Plus” (nr 01/2002), w którym znajdzie się pierwszy symulator lotu rodzimej produkcji. Mowa o grze Asy Przestworzy stworzonej przez firmę Infomedia, przenoszącej nas w czasy I Wojny Światowej do północno-wschodniej Francji. Tam toczyć będziemy podniebne pojedynki na znanych samolotach z tamtego okresu, m.in. Albatros D.V, Fokker D.VII, Fokker Dr.I, Nieuport 28, Sopwith F1 Camel, Spad S.XIII.