Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka S.W.I.N.E. (PC)
OkładkaS.W.I.N.E. (PC)

Ś.W.I.N.I.A. PC

S.W.I.N.E. | SWINE

S.W.I.N.E. to zabawna strategia czasu rzeczywistego, której tematem jest wojna pomiędzy dwoma państwami: świń i królików. Gracze mogą się wcielić w dowódcę armii jednej z walczących stron i swym geniuszem taktycznym doprowadzić ją do zwycięstwa.

Strategiczne | RTS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ś.W.I.N.I.A. Premiera PC

4grudnia2001

pudełko PL

26lutego2002

producent: Stormregion Ltd. wydawca: Fishtank Interactive wydawca PL: Lemon Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

S.W.I.N.E. to zabawna strategia czasu rzeczywistego, której tematem jest wojna pomiędzy dwoma państwami: świń i królików. 3 sierpnia świńska armia pod przywództwem SteelFang’a przekroczyła granicę marchewkowego państwa i zaatakowała jego lubujących pokój mieszkańców. W ciągu zaledwie dwóch tygodni większość terenu tego kraju została zniszczona, a stolica znalazła się pod oblężeniem. W obliczu tej klęski i niemożności przeciwstawienia się wrogowi twarzą w twarz, jedyną nadzieją królików na odparcie najeźdźcy stała się dobrze zorganizowana wojna podjazdowa. Gracze mogą się wcielić, zarówno w dowódcę sił króliczych, jak i świńskich. A następnie w szeregu zajmujących misji (po 15 dla każdej rasy) udowodnić wszystkim swą wartość. Do dyspozycji grających oddano wiele różnorodnych jednostek: czołgi lekkie i ciężkie, pojazdy zwiadowcze, artylerię, wsparcie lotnicze, itp. Gra oferuje trójwymiarową oprawę graficzną, uwzględniającą zmienne warunki atmosferyczne oraz doskonale modelowany teren. Całość została okraszona porcją dobrego humoru.

  • Opcje rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem sieci lokalnej lub Internetu.
  • Dziesięć wieloosobowych poziomów, kilka trybów rozgrywki, między innymi: Deathmatch, Capture the Flag, Destroy the Base itp.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 284 głosów czytelników.

Ś.W.I.N.I.A. cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Wymagania wiekowe Ś.W.I.N.I.A.: 12+

Ś.W.I.N.I.A. Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600MHz
  • 256MB RAM
  • akcelerator 3D