Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2021, 18:09

autor: Szarmancki

Chernobylite i The Ascent wśród największych premier lipca na Steam

Valve zaprezentowało lipcową listę najlepszych premier na Steam pod względem przychodu. Pośród wyróżnionych gier znalazł się m.in. polski tytuł Chernobylite oraz The Ascent oraz remastery pierwszych trzech odsłon klasycznych Final Fantasy.

Firma Valve opublikowała listę największych premier lipca na Steamie. W zestawieniu znalazły się bestsellery oraz najczęściej grane produkcje tego miesiąca. Właściciele sklepu przygotowali listę 19 tytułów, które uzyskały największy przychód w ciągu pierwszych dwóch tygodni od debiutu, ale ułożyli je w losowej kolejności, nie dzieląc się konkretnymi danymi o ich sprzedaży. Dodatkowo pojawiło się 5 darmowych gier, odznaczających się największą liczbą unikalnych graczy, którzy dołączyli do zabawy od daty wydania.

Na liście znalazła się całkiem niezła mieszanka gatunków. Od remasterów trzech klasycznych odsłon Final Fantasy, przez minimalistyczne Mini Motorways i kosmiczne MMO Starbase, aż po rodzime Chernobylite, które przypadło do gustu fanom serii STALKER.

Największe premiery lipca na Steamie

Największe premiery darmowych gier

  1. GrandChase
  2. Rogue Company
  3. 3D Aim Trainer
  4. NEKOPARA - Catboys Paradise
  5. Alpaca Stacka