Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2021, 18:48

autor: hexx0

Destiny 2: oglądaj dziś prezentację dodatku Królowa Wiedźma [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 18:00 studio Bungie zaprezentuje nowy dodatek do gry Destiny 2 zatytułowany Królowa Wiedźma (The Witch Queen). Z tej okazji przygotowano krótki teaser nadchodzącego wydarzenia.

Aktualizacja:

Podczas dzisiejszego pokazu Destiny 2 studio Bungie nie tylko zaprezentowało trailer (patrz poniżej) i gameplay z nowego dodatku Królowa Wiedźma – skupiającego się na postaci Savathun, która po śmierci swojego brata zaczęła działać z ukrycia – ale także zapowiedziało kolejny sezon sieciowych rozgrywek. Season of the Lost, bo tak został on nazwany, już wystartował i potrwa od dziś do 22 lutego 2022 roku, kiedy to ma wyjść wspomniane rozszerzenie. Co wprowadza nowy sezon? Przede wszystkim to, czego domagała się społeczność: anti-cheat oraz matchmaking. Nie brakuje też nowych wyzwań, w których użyjemy broni wytworzonych we wprowadzonym do gry systemie craftingu. Deweloperzy zapewniają, że im częściej będziemy korzystać z danej pukawki, tym mocniejsza się ona stanie. Dodano także funkcję cross-play, dzięki której posiadacze pecetów i wszystkich konsol mogą prowadzić wspólną rozgrywkę.

Studio Bungie zdradziło również plany odnośnie obchodów trzydziestej rocznicy swojego powstania, a także szczegóły przyszłych rozszerzeń do Destiny 2. Jeśli chodzi o jubileusz, przygotujcie się na specjalne wydarzenie w grudniu, które przyniesie sporo darmowych aktywności oraz odpłatny pakiet zapewniający dostęp m.in. do nowego lochu oraz znanej z pierwszego Destiny wyrzutni rakiet Gjallarhorn. Co się zaś tyczy dodatków, dowiedzieliśmy się, że po już zapowiedzianym Lightfall dostaniemy rozszerzenie zatytułowane The Final Shape, które domknie wątek konfliktu Światła i Mroku. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Oryginalna wiadomość:

Na dziś na godzinę 18:00 studio Bungie zaplanowało prezentację nowego dodatku do gry Destiny 2. Rozszerzenie Królowa Wiedźma (The Witch Queen) ma być głównym, ale nie jedynym punktem pokazu – bądźcie gotowi na sporą dawkę nowości od amerykańskiego dewelopera, który aby podsycić nasze apetyty, przygotował ten krótki teaser.

Sama prezentacja odbędzie się za pośrednictwem platformy Twitch i będziecie mogli ją obejrzeć po kliknięciu w poniższy link. Warto dodać, że część przedpokazowa wystartuje już o 17:00.