Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2021, 17:39

autor: Ender

Zobacz, jak prezentuje się ray tracing w Dying Light 2

Deweloperzy Dying Light 2 przygotowali nowy zwiastun gry, w którym prezentują sposób, w jaki wykorzystają technologię ray tracing oraz rozdzielczość 4K. Oficjalny pokaz tytułu z nowymi informacjami na temat rozgrywki zaplanowany jest na ten czwartek.

Premiera Dying Light 2 zbliża się dużymi krokami. Od jakiegoś czasu deweloperzy z Techlandu rozkręcają maszynę promocyjną tytułu. Opublikowany właśnie przez nich zwiastun (widoczny poniżej) skupia się na technicznej stronie produkcji, a konkretnie na wsparciu oferowanym przez nią dla technologii ray tracingu, która od ponad dwóch lat jest na ustach wszystkich miłośników graficznych wodotrysków. Śledzenie promieni dostępne będzie zarówno na komputerach PC, jak i konsolach dziewiątej generacji, choć filmik skupił się wyłącznie na pecetach z najnowszymi kartami Nvidii. Posiadacze komputerów z GeForce'ami na pokładzie skorzystają też z funkcji DLSS, która pozwoli podbić rozdzielczość ekranu bez dużych strat w wydajności i bawić się w np. w pełnym 4K.

Dying Light 2 ma pojawić się w sklepach 7 grudnia, równocześnie na pecetach oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PS4 i PS5. Na 26 sierpnia zaplanowany został nowy pokaz tytułu, który będzie towarzyszył rozpoczynającym się w tym tygodniu wirtualnym targom gamescom.

  1. Widzieliśmy Dying Light 2 i bardzo nam się podoba
  2. Recenzja gry Dying Light - poważniejsze, lepsze i ładniejsze Dead Island
  3. Dying Light - poradnik do gry