Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2015, 12:03

autor: luckie

CDP.pl polskim dystrybutorem serii Call of Duty, Destiny i innych gier Activision

Seria Call of Duty, Destiny, Skylanders i inne produkcje firmy Activision znalazły się w katalogu wydawniczym CDP.pl - nowego polskiego dystrybutora gier spółki Activision Blizzard. Nadchodzące hity wydawcy zostaną pokazane na tegorocznym gamescomie.

CDP.pl przejęło prawa do dystrybucji gier Activision - CDP.pl polskim dystrybutorem serii Call of Duty, Destiny i innych gier Activision - wiadomość - 2015-08-05
CDP.pl przejęło prawa do dystrybucji gier Activision

Firma CDP.pl zastąpi LEM w roli dystrybutora gier Activision Publishing, Inc. w Polsce. Do tej pory lokalna promocja produkcji spółki Activision Blizzard była podzielona pomiędzy dwoma konkurencyjnymi wydawcami – odpowiednio LEM i CDP.pl – i wygląda na to, że to właśnie ten drugi odniósł zwycięstwo na tym polu. Oznacza to, że takie tytuły, jak Call of Duty: Black Ops III, Destiny: The Taken King, Skylanders Superchargers, Guitar Hero Live oraz przyszłe produkcje Activision Blizzard będą rozprowadzane w naszym kraju z ramienia CDP.pl. Te i inne tytuły amerykańskiego wydawcy da się zamówić w przedsprzedaży w sklepie CDP.pl. Michał Gembicki, prezes CDP.pl, tak skomentował to posunięcie Activision:

„Jesteśmy zaszczyceni decyzją Activision o powierzeniu nam dystrybucji całego katalogu. To dla nas wielkie wyróżnienie i jednocześnie potwierdzenie, że nasza dotychczasowa praca z innymi wydawcami została zauważona. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasze doświadczenie i zaangażowanie przełożą się na sukces wszystkich tytułów Activision w Polsce.”

Gry Activision na targach gamescom 2015

Call of Duty: Black Ops III

Przy tej okazji polski dystrybutor poinformował, że podczas trwających właśnie targów gamescom 2015 Activision zaprezentuje odwiedzającym grywalne wersje swoich nadchodzących hitów. Pokaz trybu wieloosobowego gry Call of Duty: Black Ops III będzie można obejrzeć dziś o godzinie 19:00 na oficjalnej stronie serii.

Destiny: The Taken King

Z okazji targów, Destiny: The Taken King otrzymał nowy zwiastun. Wyjawiono również, że każdy egzemplarz dodatku do zeszłorocznego hitu studia Bungie ma zawierać jednorazową premię umożliwiającą natychmiastowe awansowanie wybranego bohatera do poziomu koniecznego, by rozpocząć zabawę w The Taken King. Rozszerzenie ukaże się 15 września na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One i Xboksie 360.

Guitar Hero Live

Na gamescomie pojawi się również Guitar Hero Live. Prezentacja kolejnego wcielenia muzycznej serii gier skupi się na powracającym trybie wokalnym. Pokazany zostanie też nowy fikcyjny festiwal muzyczny Rock the Block. Ponadto ujawniono kolejne kilkanaście piosenek, uzupełniając ich ogólną liczbę do okrągłych 100:

 1. Megadeth – Hangar 18
 2. In Flames – Deliver Us
 3. Boston – More Than a Feeling
 4. You Me At Six – Lived a Lie
 5. Blink-182 – The Rock Show
 6. Rush – Limelight
 7. Kasabian – Club Foot
 8. Dream Theater – The Looking Glass
 9. Royal Blood – Come on Over
 10. Charlie XCX – Famous
 11. Passion Pit – Take a Walk
 12. Panic! At the Disco – Girls Girls Boys
 13. James Bay – Hold Back The River
 14. Echosmith – Cool Kids
 15. MGMT – Time to Pretend
 16. Kings of Leon – Sex on Fire

Guitar Hero Live trafi do Europy 23 października na PS4, XONE, PS3, X360, Wii U i wybranych platformach mobilnych, które zostaną ujawnione wkrótce.

Skylanders SuperChargers

Fani serii Skylanders będą mogli pograć w nową odsłonę na Wii U na stoisku Nintendo podczas targów gamescom 2015. Skylanders SuperChargers pojawi się w Europie 25 września na PS4, XONE, PS3, X360 i Wii U, a w przyszłości również na iPadach.

 1. Oficjalna strona firmy Activision Blizzard