Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360PS3XONEPS4WiiUWii3DSiOS
Okładka Skylanders SuperChargers (X360)

Skylanders SuperChargers

Kolejna odsłona popularnego cyklu gier zręcznościowo – platformowych, stworzona przez studio Vicarious Visions. Gracze ponownie muszą stawić czoła bezwzględnemu Kaosowi, który zamierza przejąć władzę nad Skylands przy pomocy potężnej broni – Doomstation of Ultimate Doomstruction.

Zręcznościowe | fantasy | platformówki 3D | zabawki | kooperacja | figurkowe

Okładka Skylanders SuperChargers (X360)

producent: Vicarious Visions

wydawca PL: CDP

Strona oficjalna

data premiery gry:

30wrz2015

iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Skylanders SuperChargers na konsolę Xbox 360, to kolejna odsłona popularnej serii Skylanders. Za grę odpowiada studio Vicarious Visions, znane chociażby z poprzedniej części - Skylanders: Swap Force.

Historia zawarta w produkcji opowiada o kolejnej walce z Kaosem, który znowu postanowił przejąć władzę w Skylands. Tym razem skonstruował on potężną broń Doomstation of Ultimate Doomstruction, którą może “zjeść” nawet samo niebo. Na szczęście Master Eon odkrył zawczasu plan wroga i powołał do życia specjalny zespół Skylandersów, potrafiący walczyć na lądzie, wodzie i w powietrzu.

Produkcja w swoich podstawowych założeniach nie różni się zbytnio od wcześniejszych odsłon serii. Jest to więc gra zręcznościowo – platformowa, w której do zabawy wykorzystuje się prawdziwe figurki, przenoszone do wirtualnego świata przy pomocy Portal of Power (Portal Mocy). Największą nowością Skylanders SuperChargers są modyfikowalne pojazdy (można zmieniać chociażby broń), podzielone na trzy kategorie – lądowe, wodne oraz powietrzne. W związku z tym, oprócz sekwencji chodzonych, pojawiły się także aktywności związane z rozmaitymi wehikułami. Łącznie wypuszczono na rynek dwadzieścia modeli maszyn oraz tyle samo nowych herosów – tytułowych SuperChargers, którzy dysponują unikalnymi umiejętnościami, przydającymi się w walce.

Zestaw startowy Skylanders SuperChargers, oprócz gry, zawiera także dwie figurki, jeden pojazd oraz nowy Portal Mocy. Pozostałe zabawki dokupuje się osobno. Produkcja współpracuje z ponad trzystoma figurkami wypuszczonymi do poprzednich odsłon serii Skylanders.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 294,90 PLN

Gry podobne do Skylanders SuperChargers

Klasyfikacja PEGI Skylanders SuperChargers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Skylanders SuperChargers

Apple iOS

Apple iOS

  • Wymagania sprzętowe:
  • iPad
Skylanders, Call of Duty oraz inne marki Activision Blizzard doczekają się adaptacji filmowych i telewizyjnych
Skylanders, Call of Duty oraz inne marki Activision Blizzard doczekają się adaptacji filmowych i telewizyjnych

wiadomość7 listopada 2015

Firma Activision Blizzard otworzyła nowe studio, którego celem jest tworzenie filmowych i telewizyjnych adaptacji największych marek wydawcy. Pierwszym projektem zespołu będzie serial animowany Skylanders Academy, a druga w kolejce do ekranizacji jest seria Call of Duty.

CDP.pl polskim dystrybutorem serii Call of Duty, Destiny i innych gier Activision
CDP.pl polskim dystrybutorem serii Call of Duty, Destiny i innych gier Activision

wiadomość5 sierpnia 2015

Seria Call of Duty, Destiny, Skylanders i inne produkcje firmy Activision znalazły się w katalogu wydawniczym CDP.pl - nowego polskiego dystrybutora gier spółki Activision Blizzard. Nadchodzące hity wydawcy zostaną pokazane na tegorocznym gamescomie.

Podsumowanie konferencji firmy Nintendo na E3 2015 (m.in. The Legend of Zelda: Triforce Heroes i Mario Tennis: Ultra Smash)
Podsumowanie konferencji firmy Nintendo na E3 2015 (m.in. The Legend of Zelda: Triforce Heroes i Mario Tennis: Ultra Smash)

wiadomość16 czerwca 2015

Zakończyła się konferencja firmy Nintendo zorganizowana z okazji targów E3. Japoński gigant zapowiedział kilka produkcji, w tym Mario Tennis: Ultra Smash na Wii U oraz The Legend of Zelda: Triforce Heroes na 3DS-a. Pokazano także rozgrywkę ze Star Fox Zero i nie tylko.

Skylanders SuperChargers zapowiedziane. W serii zadebiutują zabawkowe pojazdy
Skylanders SuperChargers zapowiedziane. W serii zadebiutują zabawkowe pojazdy

wiadomość3 czerwca 2015

Firma Activision zapowiedziała Skylanders SuperChargers - kolejną odsłonę popularnej serii gier zręcznościowych. Tytuł wprowadzi do rozgrywki zabawkowe pojazdy i ukaże się w Europie 25 września na większości platform sprzętowych.

XONE
X360
PS4
PS3
WiiU
Wii
3DS
iOS