Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiUX3603DSiOSPS4WiiXONEPS3
Okładka Skylanders SuperChargers (WiiU)
OkładkaSkylanders SuperChargers (WiiU)

Skylanders SuperChargers

Kolejna odsłona popularnego cyklu gier zręcznościowo – platformowych, stworzona przez studio Vicarious Visions. Gracze ponownie muszą stawić czoła bezwzględnemu Kaosowi, który zamierza przejąć władzę nad Skylands przy pomocy potężnej broni – Doomstation of Ultimate Doomstruction.

Zręcznościowe | fantasy | platformówki 3D | zabawki | kooperacja | figurkowe

Skylanders SuperChargers Premiera

30wrz2015

iOS

Gry podobne do Skylanders SuperChargers

Disney Infinity 3.0

LEGO Dimensions

Skylanders Giants

Skylanders SuperChargers na konsolę Xbox 360, to kolejna odsłona popularnej serii Skylanders. Za grę odpowiada studio Vicarious Visions, znane chociażby z poprzedniej części - Skylanders: Swap Force.

Historia zawarta w produkcji opowiada o kolejnej walce z Kaosem, który znowu postanowił przejąć władzę w Skylands. Tym razem skonstruował on potężną broń Doomstation of Ultimate Doomstruction, którą może “zjeść” nawet samo niebo. Na szczęście Master Eon odkrył zawczasu plan wroga i powołał do życia specjalny zespół Skylandersów, potrafiący walczyć na lądzie, wodzie i w powietrzu.

Produkcja w swoich podstawowych założeniach nie różni się zbytnio od wcześniejszych odsłon serii. Jest to więc gra zręcznościowo – platformowa, w której do zabawy wykorzystuje się prawdziwe figurki, przenoszone do wirtualnego świata przy pomocy Portal of Power (Portal Mocy). Największą nowością Skylanders SuperChargers są modyfikowalne pojazdy (można zmieniać chociażby broń), podzielone na trzy kategorie – lądowe, wodne oraz powietrzne. W związku z tym, oprócz sekwencji chodzonych, pojawiły się także aktywności związane z rozmaitymi wehikułami. Łącznie wypuszczono na rynek dwadzieścia modeli maszyn oraz tyle samo nowych herosów – tytułowych SuperChargers, którzy dysponują unikalnymi umiejętnościami, przydającymi się w walce.

Zestaw startowy Skylanders SuperChargers, oprócz gry, zawiera także dwie figurki, jeden pojazd oraz nowy Portal Mocy. Pozostałe zabawki dokupuje się osobno. Produkcja współpracuje z ponad trzystoma figurkami wypuszczonymi do poprzednich odsłon serii Skylanders.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Skylanders SuperChargers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Skylanders SuperChargers Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Wymagania sprzętowe:
  • iPad
XONE
X360
PS4
PS3
WiiU
Wii
3DS
iOS