Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2015, 19:52

autor: Góral

Skylanders SuperChargers zapowiedziane. W serii zadebiutują zabawkowe pojazdy

Firma Activision zapowiedziała Skylanders SuperChargers - kolejną odsłonę popularnej serii gier zręcznościowych. Tytuł wprowadzi do rozgrywki zabawkowe pojazdy i ukaże się w Europie 25 września na większości platform sprzętowych.

Firma Activision zapowiedziała kolejną odsłonę popularnej serii gier zręcznościowych Skylanders. Skylanders SuperChargers ukaże się 20 września (25 w Europie) na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U. Dodatkowo „unikalna przygoda”, cokolwiek by to miało znaczyć, zadebiutuje na Wii i handheldzie 3DS, a poza tym wszystkim projekt pojawi się również na iPadzie. Zestaw startowy, zawierający dwie nowe zabawki, pojazd, grę oraz Portal of Power (Portal Mocy) sprzedawany będzie w cenie 74,99 dolarów (około 280 zł).

Skylanders SuperChargers w swoich podstawowych założeniach nie będzie się zbytnio różnić od wcześniejszych odsłon serii. Ma to być więc gra zręcznościowo – platformowa, w której do zabawy wykorzystuje się prawdziwe figurki. Największą nowością tej odsłony mają być pojazdy. W związku z tym, oprócz sekwencji chodzonych, pojawią się także aktywności związane z rozmaitymi wehikułami. Te podzielone mają być na trzy kategorie – lądowe, wodne oraz powietrzne. Co ciekawe, maszyny można będzie modyfikować, wyposażając je np. w nowe bronie.

Skylanders SuperChargers - zestaw startowy. - Skylanders SuperChargers zapowiedziane. W serii zadebiutują zabawkowe pojazdy - wiadomość - 2015-06-03
Skylanders SuperChargers - zestaw startowy.
Skylanders SuperChargers w skrócie:
  • Gatunek: gra zręcznościowa
  • Deweloper: Vicarious Visions
  • Platformy sprzętowe: PS4, XOne, PS3, X360, Wii U, Wii, 3DS, iPad
  • Data premiery: 20 września (USA), 25 września 2015 roku (Europa)

Oprócz dwudziestu pojazdów, na rynku zadebiutuje także dwadzieścia nowych postaci – tytułowych SuperChargers. Mają to być herosi dysponujący unikalnymi umiejętnościami, które pomogą nam w walce z Kaosem, ponownie pragnącym przejąć władzę w Skylands. Ponadto wszystkie zabawki z poprzednich odsłon będą obsługiwane w nowej części. Za produkcję Skylanders SuperChargers odpowiada zespół Vicarious Visions, znany chociażby z poprzedniej części - Skylanders: Swap Force.

Przy okazji warto przypomnieć, że od początku swojego istnienia marka Skylanders wygenerowała przychód przekraczający 3 miliardy dolarów, więc można śmiało zakładać, ze nowa odsłona również odniesie wielki sukces.

W Skylanders SuperChargers pojawią się pojazdy. - Skylanders SuperChargers zapowiedziane. W serii zadebiutują zabawkowe pojazdy - wiadomość - 2015-06-03
W Skylanders SuperChargers pojawią się pojazdy.