Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 sierpnia 2015, 12:13

Nadchodzi Real Boxing 2 - nowa gra pięściarska bydgoskiego studia Vivid Games

Bydgoskie studio Vivid Games zapowiedziało Real Boxing 2, czyli kontynuację mobilnego pięściarskiego przeboju sprzed trzech lat tworzoną na Unreal Engine 4.

Na chwilę przed rozpoczęciem tegorocznej edycji targów gamescom polskie studio Vivid Games sprawiło nam miłą niespodziankę zapowiadając Real Boxing 2, czyli kontynuację najlepszej mobilnej gry pięściarskiej.

Produkcja pozwoli na stworzenie od podstaw własnego zawodnika. Wybierzemy nie tylko jego wygląd, ale również jedną z czterech klas, a potem w trakcie zabawy będziemy mogli stać się posiadaczami setek różnorodnych przedmiotów. Niektóre z nich mają być jedynie ozdobami, podczas gdy inne wpłyną na kondycję zawodnika.

Real Boxing 2 pozwoli rozgrywać tryb kariery zarówno samotnie, jak i w multiplayerze. Gracze będą m.in. brali udział w wydarzeniach sportowych, podejmowali się realizacji kontraktów oraz walczyli z bossami. Dużą atrakcją powinna okazać się także oprawa graficzna. Poprzednia część była w dniu premiery jedną z najładniejszych produkcji mobilnych i druga odsłona ma kontynuować tę tradycję. Pierwszy zwiastun prezentuje się imponująco, w czym dużą zasługę ma przestawienie się autorów na silnik Unreal Engine 4.

Produkcja zmierza na urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android. Premiera nastąpi jeszcze w tym roku. Gra oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami. Fanom polecamy udanie się na oficjalną stronę i dokonanie rejestracji. To zapewni Wam tzw. status VIP-a, co zaowocuje dodatkowymi bonusami na start kariery. Uzyskacie w ten sposób również szansę na wzięcie udziału w beta testach.