Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2017, 21:12

autor: Vergil

Capcom Rising Bundle – w ofercie m.in. DMC, gry z serii Resident Evil i Dead Rising 3

Serwis Humble Bundle nie zawodzi – aktualnie na jego celowniku znalazły się produkcje firmy Capcom, na czele z DMC: Devil May Cry, Resident Evil HD i Dead Rising 3: Apocalypse Edition. Promocja potrwa przez najbliższe dwa tygodnie.

Humble Bundle od lat jest prawdziwą Mekką dla każdego, kto chce zaopatrzyć się w dobre gry w niskich cenach. Promocja Capcom Rising Bundle, która czeka na Was pod tym adresem, potrwa przez najbliższe dwa tygodnie, a obejmuje mniejsze i większe produkcje z portfolio japońskiego wydawcy. Bez zbędnego przedłużania, sprawdźmy, jakie smakołyki przygotowano dla nas tym razem.

Jak widać, w najnowszym Humble Bundle „żywe trupy” odgrywają kluczową rolę… - Capcom Rising Bundle – w ofercie m.in. DmC, gry z serii Resident Evil i Dead Rising 3 - wiadomość - 2017-07-11
Jak widać, w najnowszym Humble Bundle „żywe trupy” odgrywają kluczową rolę…

Płacąc zaledwie jednego dolara (około cztery złote), otrzymujemy następujące tytuły:

„Przebicie” średniej wartości (która w momencie pisania tej wiadomości wynosi nieco ponad sześć dolarów, czyli niecałe dwadzieścia cztery złote), gwarantuje dostęp do:

Gry z serii Resident Evil to jeden ze smaczniejszych kąsków nowego Humble Bundle. - Capcom Rising Bundle – w ofercie m.in. DmC, gry z serii Resident Evil i Dead Rising 3 - wiadomość - 2017-07-11
Gry z serii Resident Evil to jeden ze smaczniejszych kąsków nowego Humble Bundle.

Natomiast podbijając stawkę do dwunastu dolarów (około pięćdziesiąt złotych) otrzymamy ponadto:

Warto pamiętać również o tym, że Humble Bundle wspiera działalność charytatywną – klient sam decyduje, jaka część wpłaconych przez niego środków zostanie przekazana na ten cel. Tym razem pieniądze trafią na konta organizacji WaterAid America, GamesAid oraz Child's Play Charity – nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wybrać inną organizację z obszernej bazy Humble Bundle.

Na które z wyżej wymienionych tytułów się skusiliście (lub macie taki zamiar)? Dajcie znać w komentarzach.