Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2017, 12:07

autor: Góral

Call of Duty - pojawiły się nieoficjalne potwierdzenia drugowojennej odsłony serii

Kilka dni temu w sieci pojawiły się grafiki promocyjne nowej, drugowojennej odsłony serii Call of Duty. Choć firma Activision Blizzard jeszcze nie potwierdziła tych doniesień, to źródła serwisu Eurogamer oraz kilku innych branżowych donosicieli zaręczają, że w tym roku ukaże się Call of Duty: WWII.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się doniesienia o powrocie serii Call of Duty do okresu II wojny światowej. Firma Activision Blizzard nie potwierdziła jeszcze tych rewelacji, ale serwis Eurogamer otrzymał zapewnienie ze swojego źródła, że to prawda. To niejedyne nieoficjalne potwierdzenie drugowojennego CoD-a. W serwisie PlayStationLifeStyle zebrano kilka innych tego typu informacji, w tym tę od Shinobiego – znanego branżowego informatora, odpowiadającego już za niejeden przeciek, który w późniejszym czasie znajdował odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zresztą, jak wspominaliśmy przy okazji naszego poprzedniego newsa o Call of Duty: WWII, samo studio Sledgehammer Games sugerowało taki obrót sprawy. Również wydawca, koncern Activision Blizzard, mówił niedawno o powrocie do korzeni serii, więc oficjalny komunikat jest już chyba tylko formalnością.

Niestety ciężko stwierdzić, kiedy się go doczekamy. Możemy jedynie zakładać, że nie nastąpi to w najbliższym czasie, gdyż wczoraj ujawniono Destiny 2, więc to raczej ta gra będzie promowana w nadchodzących tygodniach. Niewykluczone, że Call of Duty: WWII zostanie pokazane dopiero podczas tegorocznych targów E3, które odbędą się w czerwcu, choć trzeba też brać pod uwagę, że poprzednie odsłony często były zapowiadane na przełomie kwietnia i maja.

Call of Duty: WWII potwierdzone… ale nie przez Activision Blizzard. - Call of Duty - pojawiły się nieoficjalne potwierdzenia drugowojennej odsłony serii - wiadomość - 2017-03-29
Call of Duty: WWII potwierdzone… ale nie przez Activision Blizzard.
TWOIM ZDANIEM

Powrót Call of Duty do czasów drugiej wojny światowej to dobra decyzja?

Dobra decyzja dla marki.
65,7%
Zobaczymy jak będzie z realizacją, gameplay najważniejszy.
30,3%
Słaby pomysł.
4%
Zobacz inne ankiety