Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2017, 21:30

Destiny 2 oficjalnie zapowiedziane przez studio Bungie

Deweloperzy ze studia Bungie oficjalnie potwierdzili istnienie drugiej odsłony serii Destiny. Na razie nie poznaliśmy jednak żadnych szczegółów na temat produkcji.

Bungie potwierdziło istnienie drugiej odsłony serii Destiny. Zapowiedź ta została opublikowana na oficjalnym koncie Destiny na Twitterze. W poście twórcy opublikowali jedynie prostą grafikę z logiem nowej produkcji i nie podzielili się żadnymi szczegółami, takimi jak docelowe platformy sprzętowe czy przybliżona data debiutu. Bez wątpienia to jednak dopiero początek kampanii promocyjnej gry i w najbliższym czasie powinniśmy poznać kolejną porcję dotyczących jej detali.

Pierwsza oficjalna grafika promocyjna Destiny 2 - Destiny 2 oficjalnie zapowiedziane przez studio Bungie - wiadomość - 2017-03-28
Pierwsza oficjalna grafika promocyjna Destiny 2

Warto zwrócić uwagę, że opublikowane przez deweloperów logo przypomina to, które nieoficjalnie trafiło do sieci kilka dni temu. Pozostałe plotki dotyczące gry, które pojawiły się w ostatnim czasie, wspominają o premierze 8 września i obsłudze trzech platform sprzętowych (PC, PlayStation 4 i Xbox One), a także otwartej beta-wersji na PlayStation 4. Bungie zdążyło potwierdzić także, że postacie stworzone w oryginalnym Destiny nie zostaną przeniesione do sequela.

  1. Oficjalna strona gry Destiny