Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2017, 09:01

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Do Destiny 2 nie zostaną przeniesione moce i wyposażenie z jedynki

Studio Bungie ujawniło kilka informacji dotyczących kontynuacji gry Destiny. Deweloper wyjaśnił, że moce, wyposażenie, pieniądze i przedmioty związane z Eververse, które zdobyliście w jedynce, nie zostaną przeniesione do Destiny 2.

Przed kilkoma tygodniami dowiedzieliśmy się, że Destiny 2, kontynuacja popularnej strzelanki z 2014 roku, ukaże się jesienią bieżącego roku. Wczoraj studio Bungie wyjawiło kolejne informacje na temat dwójki. Wyjaśniono, że: „sequele stanowią początek nowej przygody dla wszystkich graczy, z nowymi światami do eksploracji, nowymi historiami do opowiedzenia, nowymi mocami i wyposażeniem do zdobycia”. W związku z tym deweloper postanowił, że moce, wyposażenie, pieniądze i przedmioty związane z Eververse nie zostaną przeniesione do Destiny 2, czy jakkolwiek inaczej będzie nazywać się kontynuacja. Za to personalizacja (klasa, rasa, płeć, twarz, włosy i znaki szczególne) Strażników zostanie zachowana dla wszystkich postaci, które osiągnęły 20. poziom i zaliczyły misję Black Garden.

Wyposażenie, moce i cała reszta elementów z Destiny nie zostaną przeniesione do kontynuacji. Zachowacie jedynie wygląd postaci. - Do Destiny 2 nie zostaną przeniesione moce i wyposażenie z jedynki - wiadomość - 2017-03-04
Wyposażenie, moce i cała reszta elementów z Destiny nie zostaną przeniesione do kontynuacji. Zachowacie jedynie wygląd postaci.

„Uważamy, że to najlepsza ścieżka. Pozwoli nam na wprowadzenie wielu usprawnień, których wszyscy oczekujemy od kontynuacji, jednocześnie zapewniając, że będzie to najlepsza gra, jaką możemy stworzyć nie będąc obarczonym przeszłością” – napisano w komunikacie.

To wszystko jednak przed nami. Dużo wcześniej, bo 8 marca zostanie przedstawione wydarzenie nazwane Age of Triumph, które ma być ostatnim eventem związanym z pierwszym Destiny. Czekamy zatem na szczegóły, a poniżej znajdziecie jeszcze kilka opublikowanych przez Bungie grafik.

Do Destiny 2 nie zostaną przeniesione moce i wyposażenie z jedynki - ilustracja #2
Do Destiny 2 nie zostaną przeniesione moce i wyposażenie z jedynki - ilustracja #3
Do Destiny 2 nie zostaną przeniesione moce i wyposażenie z jedynki - ilustracja #4