Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2017, 08:23

Chivalry: Medieval Warfare do pobrania za darmo; Mirage: Arcane Warfare w fazie beta

Studio Torn Banner zdecydowało się udostępnić za darmo średniowieczną grę FPP Chivalry: Medieval Warfare. Produkcję można ściągnąć nieodpłatnie do godziny 19:00 i zachować na zawsze w bibliotece Steam. Kolejny tytuł zespołu - Mirage: Arcane Warfare - wszedł zaś w okres zamkniętej bety oraz otrzymał datę oficjalnej premiery.

Chivalry potrafi być brutalne. - Chivalry: Medieval Warfare do pobrania za darmo; Mirage: Arcane Warfare w fazie beta - wiadomość - 2017-03-30
Chivalry potrafi być brutalne.

Choć w tym roku prym w średniowiecznych pojedynkach na ekranach komputerów wiodło For Honor, produkcja firmy Ubisoft nie jest pierwszą grą, w której zmyślne finty i bloki są w stanie zapewnić graczowi przewagę nad zakutym w zbroję przeciwnikiem. Po długiej medialnej ciszy przypomniał o sobie niekwestionowany hit z 2012 roku, czyli Chivalry: Medieval Warfare. W ramach promocji Mirage: Arcane Warfare – nowej gry od odpowiedzialnego za Chivalry producenta Torn Banner Studios – każdy chętny może dziś do godziny 19:00 zupełnie za darmo ściągnąć poprzednią grę dewelopera i zachować ją na zawsze. Można to zrobić w tym miejscu lub bezpośrednio z aplikacji Steam.

Ta deweloperska dobroć ma nas zachęcić do przetestowania wchodzącego w fazę zamkniętej bety Mirage: Arcane Warfare. Nowa produkcja wykorzystuje bazowe mechaniki władania bronią białą znane z Chivalry, jednak dzięki przeniesieniu rozgrywek do fantastycznego świata wojownicy posługują się także różnorodnymi umiejętnościami nadprzyrodzonymi, np. z nadludzką siłą ciskają elementami otoczenia, wystrzeliwują magiczne pociski czy wręcz lewitują w powietrzu. Została też ogłoszona data premiery tytułu – pełna wersja ukaże się 23 maja 2017 roku.

Jak na razie ciekawscy gracze mogą kupić Mirage: Arcane Warfare w przedsprzedaży i uzyskać nielimitowany dostęp do bety, zawierającej 6 postaci i dwa poziomy umiejętności magicznych. Podczas testów można zwiedzić 11 map oraz pobawić się w 5 trybach rozgrywki.