Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2017, 13:24

autor: luckie

Wyciekła data premiery Call of Duty: WWII – drugowojenny CoD może ukazać się 3 listopada

Według najnowszych plotek, Call of Duty: WWII ukaże się 3 listopada 2017 roku. Podobnie jak Call of Duty: Infinite Warfare, gra ma oferować popremierowe DLC w pierwszej kolejności użytkownikom PlayStation 4.

Już parę tygodni temu w Internecie pojawiło się kilka wersji okładki pudełka z Call of Duty: WWII. - Wyciekła data premiery Call of Duty: WWII – drugowojenny CoD może ukazać się 3 listopada - wiadomość - 2017-04-13
Już parę tygodni temu w Internecie pojawiło się kilka wersji okładki pudełka z Call of Duty: WWII.

Po sieci krążą nowe plotki na temat kolejnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii pierwszoosobowych strzelanin. Tym razem chodzi o datę premiery niepotwierdzonego jeszcze Call of Duty: WWII. Według zdjęcia przedstawiającego fragment plakatu promocyjnego gry, opublikowanego na Twitterze, tytuł ma się pojawić w piątek 3 listopada (rzecz jasna bieżącego roku), jak donosi serwis Charlie Intel. Rzeczony plakat jest bardzo podobny do tego, który widzieliśmy pod koniec marca. Wiarygodności tej informacji dodaje również fakt, że większość odsłon cyklu Call of Duty ukazała się właśnie na początku listopada (w ubiegłym roku był to 4 listopada).

Źródło: Twitter.
Źródło: Twitter.

Dodatkową informacją, którą da się wyczytać ze zdjęcia, jest widoczny w prawym górnym rogu kwadracik z napisem „PlayStation® Exclusive — Play DLC Map Packs 30 Days Early”. A zatem, podobnie jak to jest obecnie w przypadku Call of Duty: Infinite Warfare, pakiety DLC do kolejnej części najprawdopodobniej będą ukazywały się z około miesięcznym wyprzedzeniem na PlayStation 4.

Oczywiście są to informacje niepotwierdzone – póki co firma Activision milczy na temat istnienia Call of Duty: WWII. Z drugiej strony ilość plotek i poszlak na ten temat wydaje się jednoznacznie wskazywać, że właśnie taki tytuł będzie nosił kolejny CoD.

  1. Oficjalna strona serii Call of Duty