Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2017, 21:52

autor: Vergil

Wystartowały pecetowe beta-testy Call of Duty: WWII

Zgodnie z obietnicą, studio Sledgehammer Games rozpoczęło otwarte, pecetowe beta-testy swojego najnowszego dzieła, czyli Call of Duty: WWII. Przedpremierowe zmagania potrwają przez kilka najbliższych dni.

Przedwczoraj donosiliśmy Wam o tym, że studio Sledgehammer Games przygotowuje się do rozpoczęcia otwartych beta-testów swojego najnowszego dzieła, czyli Call of Duty: WWII (gracze jeszcze we wtorek mogli pobierać pliki gry w ramach tak zwanego „pre-loadu”). Przedpremierowe zmagania wystartowały już dzisiaj – co zatem należy zrobić, by wziąć w udział w testach? Wystarczy zalogować się na Steam i pobrać pliki bety. Zabawa potrwa do 2 października, dzięki czemu każdy, kto ostrzy sobie zęby na ten tytuł, będzie mógł sprawdzić organoleptycznie, czy studio odpowiedzialne za grę w istocie ma się czym pochwalić.

Jako ciekawostkę należy dodać, że na ten moment oceny wystawione przez graczy raczej nie zadowolą deweloperów – w chwili, w której pisane są te słowa, większość z ponad siedmiuset recenzji zwieńczyła negatywna nota. Niemniej, z uwagi na fakt, że wśród nich przeważają noty wystawione przez osoby, które nie spędziły z grą nawet godziny, warto potraktować je z przymrużeniem oka.

Czy wojenne piekło zaprezentowane w kampanii znajdzie swoje odzwierciedlenie w multiplayerze? Udział w beta-testach to najlepszy sposób na uzyskanie odpowiedzi na powyższe pytanie. - Wystartowały pecetowe beta-testy Call of Duty: WWII - wiadomość - 2017-09-28
Czy wojenne piekło zaprezentowane w kampanii znajdzie swoje odzwierciedlenie w multiplayerze? Udział w beta-testach to najlepszy sposób na uzyskanie odpowiedzi na powyższe pytanie.

W ramach otwartych beta-testów chętni mogą sprawdzić cztery mapy (czyli Gibraltar, Aachen, Pointe Du Hoc i Ardennes), a także szereg trybów rozgrywki, począwszy od Team Deathmatchu, Domination i Hardpoint, przez Kill Confirmed, skończywszy na War Mode. Jak nietrudno się domyślić, dzięki becie można też przetestować system dywizji (mowa o tutejszym odpowiedniku klas postaci) – ponadto prowadzonego do boju żołnierza można rozwinąć do trzydziestego piątego poziomu doświadczenia.

Beta-testy obejmują wyłącznie multiplayerowe warianty rozgrywki. Osoby, które chciałyby sprawdzić kampanię fabularną, muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać do premiery pełnej wersji, która odbędzie się 3 listopada. Tymczasem nie pozostaje im nic innego, jak rzucić okiem na klimatyczny zwiastun, który czeka pod tym adresem lub zapoznać się z wrażeniami spisanymi przez UV’a podczas tegorocznych targów E3.