Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2017, 20:45

autor: Vergil

Fabularny zwiastun Call of Duty: WWII prezentuje wojenne piekło

Studio Sledgehammer Games wespół z firmą Activision przypomina graczom o zbliżającym się wielkimi krokami Call of Duty: WWII. W Internecie pojawił się klimatyczny fabularny zwiastun gry.

Oprócz trybów zombie i multiplayer, które zdominowały ostatnie doniesienia na temat Call of Duty: WWII, najnowsze dzieło studia Sledgehammer Games będzie mogło się pochwalić również fabularną kampanią dla pojedynczego gracza. To właśnie jej poświęcono najnowszy zwiastun gry.

Czego jak czego, ale klimatu nie sposób odmówić powyższemu materiałowi. W trakcie zmagań przyjdzie nam pokierować Ronaldem „Redem” Danielsem, który swój chrzest bojowy przejdzie w trakcie lądowania w Normandii. Oczywiście na tym legendarnym już miejscu nie skończy się lista teatrów działań wojennych, które zostaną przedstawione przez deweloperów – w trakcie rozgrywki zobaczymy na własne oczy ofensywę w Ardenach oraz sforsujemy Ren. Należy także dodać, że „Red” nie będzie jedynym grywalnym bohaterem w Call of Duty: WWII, gdyż w toku rozgrywki przejmiemy kontrolę również nad Robertem Zussmanem oraz przywódczynią francuskiego ruchu oporu, czyli Rousseau.

Główny bohater Call of Duty: WWII nie będzie weteranem – doświadczenie konieczne do przetrwania zdobędzie bezpośrednio na polu bitwy. - Fabularny zwiastun Call of Duty: WWII prezentuje wojenne piekło - wiadomość - 2017-09-19
Główny bohater Call of Duty: WWII nie będzie weteranem – doświadczenie konieczne do przetrwania zdobędzie bezpośrednio na polu bitwy.

Czy twórcy odrobili zadanie domowe, a powrót do korzeni wyjdzie na dobre serii Call of Duty? Wiele wskazuje na to, że odpowiedź na powyższe pytanie może być tylko twierdząca – niemniej, ostatecznie przekonamy się o tym 3 listopada, kiedy omawiana produkcja trafi do sprzedaży. Tymczasem pecetowym graczom spragnionym drugowojennych wrażeń nie pozostaje nic innego, jak czekać na otwarte beta-testy, które rozpoczną się pod koniec miesiąca.