Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2017, 08:52

autor: Góral

Call of Duty: WWII - wersja PC doczeka się otwartych beta-testów

Studio Sledgehammer Games poinformowało, że w dniach 29 września – 2 października odbędą się otwarte beta-testy gry Call of Duty: WWII na pecetach.

Call of Duty: WWII – PC-towa beta, w odróżnieniu od konsolowej, będzie otwarta. - Call of Duty: WWII - wersja PC doczeka się otwartych beta-testów - wiadomość - 2017-09-15
Call of Duty: WWII – PC-towa beta, w odróżnieniu od konsolowej, będzie otwarta.

Pod koniec sierpnia na konsoli PlayStation 4 odbyły się zamknięte testy multiplayera Call of Duty: WWII. Chwilę później, bo w dniach 1-4 września miała miejsce druga tura bety, tym razem nie tylko na sprzęcie Sony, ale też na Xboksie One. O podobnej inicjatywie na PC-tach nic nie wiedzieliśmy, ale ostatecznie okazało się, że firma Activision Blizzard przygotowała też coś dla miłośników grania na komputerach.

Ekipa Sledgehammer Games poinformowała, że w dniach 29 września – 2 października zorganizowane zostaną otwarte beta-testy wersji PC-towej (Steam). Według twórców jest to bardzo ważna inicjatywa, która nie tylko pozwoli sprawdzić graczom nową odsłonę cyklu, ale też przyczyni się do odpowiedniego przygotowania infrastruktury sieciowej gry. Jeżeli macie zamiar skorzystać z możliwości i sprawdzić Call of Duty: WWII, to Wasz komputer powinien spełniać następujące, minimalne wymagania sprzętowe. Deweloper zaznaczył, że do czasu premiery mogą one ulec zmianie:

  • Procesor: Intel Core i3 3225 lub podobny
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB/AMD Radeon HD 7850 2GB lub lepsza
  • DirectX 11
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Twardy dysk: 25 GB wolnego miejsca
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy
Call of Duty: WWII w skrócie:
  1. strzelanka FPP na konsole PS4 i XOne oraz PC-ty;
  2. ukaże się 3 listopada bieżącego roku;
  3. w dniach 29 września – 2 października odbędą się otwarte beta-testy na PC.

Nie znamy jeszcze zawartości PC-towej bety, ale można podejrzewać, że dostaniemy pewnie to samo, co na konsolach. Przypominamy, że na XOne i PS4 mogliśmy bawić się na mapach Pointe Du Hoc, Ardennes i Gibraltar. Natomiast wśród udostępnionych trybów znajdował się nowy War Mode oraz klasyczne Team Deathmatch, Domination i Hardpoint. Rozwój żołnierzy był limitowany, ale za to do dyspozycji mieliśmy wszystkie dywizje (wariacja na temat klas postaci), czyli Opancerzoną, Górę, Powietrzną, Piechotę i Ekspedycyjną.

Premiera pełnej wersji Call of Duty: WWII odbędzie się 3 listopada bieżącego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII