Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2012, 10:16

Call of Duty: Modern Warfare 3 za darmo - w weekend na Steamie

Multiplayer z Call of Duty: Modern Warfare 3 jest dostępny za darmo na Steamie w ramach kolejnej, weekendowej akcji. W grę studia Infinity Ward można grać bezpłatnie do niedzielnego wieczora.

Darmowy weekend z Call of Duty: Modern Warfare 3 na Steamie.

W ten weekend na Steamie można pograć za darmo w multiplayer z gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Strzelanka Infinity Ward z ubiegłego roku sprzedała się fenomenalnie i była bohaterką podobnych wydarzeń, ale pewnie nie wszyscy mieli okazję ją sprawdzić. W najbliższych dniach nie tylko wypróbujemy bezpłatnie tryb multiplayer - gra została też przeceniona o połowę i kosztuje 29,99 euro (ok. 125 zł).

Oczywiście promocja cenowa nie wygląda zbyt zachęcająco dla graczy z Polski, więc pewnie zainteresuje niewiele osób. Co innego sam bezpłatny dostęp do zabawy wieloosobowej, który obowiązuje od dzisiaj do niedzieli (do godziny 22.00). Tradycyjnie grę mogą ściągać posiadacze darmowych kont Steam bezpośrednio z poziomu platformy – wystarczy udać się na zakładkę poświęconą Modern Warfare 3 i kliknąć w banner „free weekend”.

Z innych wieści dotyczących Call of Duty, warto wspomnieć o tym, że firma Activision odświeżyła płatną usługę Call of Duty: Elite. Nowa strona internetowa oferuje czytelniejszy interfejs, podzielony na trzy segmenty dedykowane klanom, rywalizacji oraz opisowi poszczególnych map, czy trybów zabawy. Serwis zestawia też statystyki danego gracza. Poprawki są zapewne przygotowaniem platformy pod kątem Call of Duty: Black Ops II.

Multiplayer z Modern Warfare 3 to zarówno rywalizacja, jak i współdziałanie. Drugą formę rozgrywki reprezentuje nowy tryb przetrwania, w którym maksymalnie dwójka graczy zmaga się z kolejnymi falami coraz lepiej uzbrojonych przeciwników. Gra doczekała się wielu dodatków wydawanych najpierw na Xboksie 360, a później na innych platformach. W październiku kolejna porcja DLC, zebrana pod szyldem Kolekcja 4, trafi na PC oraz PS3.

  1. Call of Duty: Modern Warfare 3 za darmo na Steamie