Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2012, 09:53

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 4 pojawi się na PC i PS3 10 października

Ostatni dodatek DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 4, który wcześniej był dostępny na Xboksa 360, ukaże się na PlayStation 3 i PC 10 października. Paczka składać się będzie z pięciu nowych map do trybu wieloosobowego.

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Final Assault

Na swojej facebookowej stronie studio Infinity Ward powiadomiło o dacie premiery ostatniej paczki DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 na PC i PlayStation 3. Pecetowcy i użytkownicy PS3 dostaną Kolekcja 4: Final Assoult 10 października, jak zwykle z pewnym opóźnieniem względem posiadaczy Xboksa 360, którzy swoją wersję dodatku otrzymali już 6 września (użytkownicy premium usługi Call of Duty Elite mogli skorzystać z jego zawartości jeszcze wcześniej).

Final Assault jest czwartym i ostatnim rozszerzeniem DLC do zeszłorocznej odsłony Call of Duty. Składa się z pięciu nowych map dla trybu multiplayer. Są to:

  • Off Shore – opuszczona platforma wiertnicza na środku oceanu;
  • Gulch – stare miasteczko górnicze położone na dnie kanionu;
  • Decommision – miasto portowe w stadium rozkładu;
  • Parish – dzielnica Nowego Orleanu, gdzie wojna zdążyła odcisnąć swe piętno;
  • Boardwalk – słoneczna promenada nad brzegiem morza.

Cena czwartej Kolekcji w dniu jej premiery na PC i PS3 najprawdopodobniej nie będzie różniła się od cen swoich poprzedniczek – będzie to pewnie 14 euro, czyli około 55 złotych. Poniżej znajdziecie zwiastun Final Assault.