Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2014, 13:49

autor: Góral

Call of Duty: Ghosts - Devastation ukaże się 8 maja na PC, PS3 i PS4

Firma Activision Blizzard, wydawca gry FPS Call of Duty: Ghosts, poinformowała, że rozszerzenie Devastation, które kilka dni temu zadebiutowało na konsolach Xbox 360 i Xbox One, ukaże się 8 maja na PlayStation 3, PlayStation 4 i komputerach PC.

Kilka dni temu na konsolach marki Xbox (360 i One) ukazało się rozszerzenie Devastation do strzelanki FPP Call of Duty: Ghosts, wyprodukowanej przez studio Infinity Ward. Do tej pory nie wiedzieliśmy kiedy DLC pojawi się na pozostałych platformach sprzętowych, ale wydawca produkcji, firma Activision Blizzard, ujawnił datę premiery dla PlayStation 3, PlayStation 4 i komputerów osobistych. Edycje te pojawią się w cyfrowej dystrybucji (PlayStation Network i Steam) 8 maja. Cena dodatku wyniesie 14,99 dolarów (około 46 zł), przy czym wejdzie on także w skład przepustki sezonowej, zapewniającej dostęp do wszystkich obecnych i nadchodzących rozszerzeń. Zakup Season Passa to wydatek około 200 zł.

Predator zagości na konsolach firmy Sony i komputerach PC 8 maja. - Call of Duty: Ghosts - Devastation ukaże się 8 maja na PC, PS3 i PS4 - wiadomość - 2014-04-11
Predator zagości na konsolach firmy Sony i komputerach PC 8 maja.

Jak informowaliśmy wcześniej, Devastation wprowadza do zabawy cztery kolejne mapy (Ruins, Collision, Behemoth i Unearthed), nową broń (Ripper) oraz drugi epizod do trybu Extinction. To jednak nie wszystkie atrakcje przygotowane dla fanów ostatniego CoD-a, bowiem na jednej z map możliwa jest rozgrywka Predatorem – kultowym przedstawicielem rasy obcych, znanym m.in. z filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem. Oczywiście podczas walki można wykorzystać jego umiejętności (maskowanie, termowizja, itd.), co przysparza przeciwnikom wiele problemów.

Devastation to drugie rozszerzenie do Call of Duty: Ghosts. Pierwszym, dodatkiem było Onslaught, które trafiło na konsole Xbox 360 i Xbox One w styczniu bieżącego roku, a w lutym zadebiutowało na pozostałych platformach sprzętowych. W najbliższych miesiącach otrzymamy jeszcze dwie kolejne paczki map, broni, itd. - Invasion i Nemesis. Niestety obecnie nie wiemy nic więcej na ich temat.