Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2014, 09:49

autor: Góral

Call of Duty: Ghosts – znamy szczegóły na temat dodatku Devastation

Firma Activision ujawniła szczegóły dotyczące dodatku do gry Call of Duty: Ghosts – Devastation. Rozszerzenie ukaże się 3 kwietnia na konsolach Xbox One oraz Xbox 360 i wprowadzi do zabawy kolejne mapy, broń, a także drugi epizod dla trybu Extinction. Tytuł będzie można nabyć osobno za 14,99 dolarów lub w ramach Season Pass.

Firma Activision ujawniła informacje dotyczące drugiego rozszerzenia do gry FPS Call of Duty: Ghosts. Devastation ukaże się na rynku 3 kwietnia, w wersji na konsole koncernu Microsoft – Xbox 360 oraz Xbox One. Data premiery dodatku na pozostałych platformach sprzętowych (PlayStation 3, PlayStation 4, PC) nie została zdradzona, ale najprawdopodobniej pojawi się on na tych urządzeniach około miesiąc później. Tytuł wniesie do zabawy cztery kolejne mapy (Ruins, Collision, Behemoth i Unearthed), nową broń (Ripper) oraz drugi epizod do trybu Extinction. Amerykańska cena za Devastation została ustalona na poziomie 14,99 dolarów (około 46 zł), jednak, jak wiadomo, w Europie obowiązuje inny przelicznik (euro), więc należy spodziewać się kwoty takiej, jaka widnieje przy Onslaught w sklepie Xbox Games Store (57,99 zł). Oczywiście dodatek wejdzie także w skład Season Pass - przepustki dającej dostęp do wszystkich obecnych i nadchodzących rozszerzeń, której koszt to około 200 zł.

Call of Duty: Ghosts – Devastation w skrócie:
  • Drugie rozszerzenie do strzelanki Call of Duty: Ghosts
  • Wprowadzi cztery nowe mapy, kolejną broń oraz drugi epizod do trybu Extinction
  • Premiera nastąpi 3 kwietnia na konsolach Xbox 360 i Xbox One
  • Tytuł zadebiutuje na PlayStation 3, PlayStation 4 i komputerach PC prawdopodobnie miesiąc później

Ruins to mapa osadzona na szczycie góry, na której znajdują się pozostałości po świątyni Majów. Collision to niewielka arena umieszczona na pokładzie kontenerowca. Behemoth znajduje się na wielkiej platformie wydobywczej w Ameryce Południowej, a Unearthed to nowa wersja mapy Dome z Call of Duty: Modern Warfare 3.

Dodatkową bronią jest Ripper – taktyczna spluwa łącząca zalety pistoletu maszynowego i karabinu automatycznego, doskonale nadająca się do walki na średnich i długich dystansach. Z kolei Episode 2 – Mayday to nowe rozszerzenie trybu Extinction, w którym tym razem jednostka szybkiego reagowania zostanie wysłana na pokład chińskiego statku badawczego, dryfującego na Morzu Tasmana. Podczas przygody spotkamy nie tylko kolejnych przedstawicieli obcych, lecz także morskiego potwora Krakena.

Oprócz tego zapowiedziano, że w dniach 7 – 10 marca użytkownicy usługi Xbox Live będą mogli za darmo sprawdzić multiplayer Call of Duty: Ghosts w trybach Team Deathmatch, Domination, Search & Rescue oraz Extinction: Point of Contact. Zabawa rozgrywać ma się na mapach Strikezone, Warhawk oraz Prison Break.

Call of Duty: Ghosts – Devastation wprowadzi 4 nowe mapy. - Call of Duty: Ghosts – znamy szczegóły na temat dodatku Devastation - wiadomość - 2014-03-07
Call of Duty: Ghosts – Devastation wprowadzi 4 nowe mapy.
Call of Duty: Ghosts – znamy szczegóły na temat dodatku Devastation - ilustracja #2
Devastation to drugi dodatek do Call of Duty: Ghosts. - Call of Duty: Ghosts – znamy szczegóły na temat dodatku Devastation - wiadomość - 2014-03-07
Devastation to drugi dodatek do Call of Duty: Ghosts.
Call of Duty: Ghosts – znamy szczegóły na temat dodatku Devastation - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.