Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS3PS4X360XONE
Okładka Call of Duty: Ghosts - Devastation (PC)

Call of Duty: Ghosts - Devastation

Drugie z rozszerzeń DLC do gry Call of Duty: Ghosts, opracowanej przez ekipę studia Infinity Ward w 2013 roku. Wraz z nim otrzymujemy tradycyjnie cztery nowe mapy przeznaczone do zabawy wieloosobowej. Ich akcję osadzono m.in.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Ghosts.

Akcji | FPP | science fiction | strzelanki

Okładka Call of Duty: Ghosts - Devastation (PC)

data premiery gry:

3kwi2014

X360 XONE

8maj2014

PC PS3 PS4
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Call of Duty: Ghosts – Devastation to drugie rozszerzenie do popularnej strzelanki FPP z 2013 roku. Tytuł powstał w studiu Infinity Ward, odpowiedzialnym za kilka wcześniejszych odsłon serii. W skład dodatku wchodzą cztery mapy do multiplayera, jedna nowa broń oraz drugi epizod do trybu Extinction.

Devastation wprowadza do zabawy następujące lokacje - Ruins (mapa osadzona na szczycie góry, na której znajdują się pozostałości po świątyni Majów). Collision (pokład kontenerowca), Behemoth (wielka platforma wydobywcza) oraz Unearthed (nowa wersja Dome z Call of Duty: Modern Warfare 3). Mapy dzielą się na mniejsze i nieco większe z miejscami nadającymi się zarówno do bliskich starć, jak i zmagań snajperów.

Kolejną nowością jest drugi epizod do trybu Extinction – Mayday. Tym razem opowiada on o jednostce szybkiego reagowania, która została wysłana na pokład chińskiego statku badawczego, dryfującego na Morzu Tasmana. Na miejscu okazuje się, że przeciwnikami są nie tylko obcy, ale także morski potwór Kraken.

Oprócz tego w Devastation wprowadzono nową broń Ripper, czyli taktyczną spluwę, będącą połączeniem pistoletu maszynowego i karabinu automatycznego.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 4,6 / 10 na podstawie 47 głosów czytelników.

Gry podobne do Call of Duty: Ghosts - Devastation

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Ghosts - Devastation

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Ghosts - Devastation

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.6 GHz
  • 6 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTS 450 lub lepsza)
  • Windows 7/8
Wieści ze świata (Call of Duty: Ghosts, Minecraft, EVE Online) 9/5/14
Wieści ze świata (Call of Duty: Ghosts, Minecraft, EVE Online) 9/5/14

wiadomość9 maja 2014

Dziś piszemy m.in. o karach za akt wandalizmu na pomniku EVE Online, ograniczeniach konsolowych wersji Minecrafta, a także o premierze dodatku DLC Devastation do gry Call of Duty: Ghosts na PC, PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Ghosts - Devastation ukaże się 8 maja na PC, PS3 i PS4
Call of Duty: Ghosts - Devastation ukaże się 8 maja na PC, PS3 i PS4

wiadomość11 kwietnia 2014

Firma Activision Blizzard, wydawca gry FPS Call of Duty: Ghosts, poinformowała, że rozszerzenie Devastation, które kilka dni temu zadebiutowało na konsolach Xbox 360 i Xbox One, ukaże się 8 maja na PlayStation 3, PlayStation 4 i komputerach PC.

Call of Duty: Ghosts – Devastation pozwoli wcielić się w Predatora
Call of Duty: Ghosts – Devastation pozwoli wcielić się w Predatora

wiadomość28 marca 2014

Jedna z map wprowadzanych w Devastation, drugim DLC do Call of Duty: Ghosts, pozwoli wcielić się w filmowego Predatora. Do sieci trafił krótki gameplay ukazujący zakamuflowanego łowcę zbliżającego się do swojej ofiary.

Call of Duty: Ghosts – znamy szczegóły na temat dodatku Devastation
Call of Duty: Ghosts – znamy szczegóły na temat dodatku Devastation

wiadomość7 marca 2014

Firma Activision ujawniła szczegóły dotyczące dodatku do gry Call of Duty: Ghosts – Devastation. Rozszerzenie ukaże się 3 kwietnia na konsolach Xbox One oraz Xbox 360 i wprowadzi do zabawy kolejne mapy, broń, a także drugi epizod dla trybu Extinction. Tytuł będzie można nabyć osobno za 14,99 dolarów lub w ramach Season Pass.

X360
XONE
PC
PS3
PS4