Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2015, 13:22

Call of Duty: Black Ops III nie do pokonania. Top 10 UK (1 - 7 listopada)

Call of Duty: Black Ops III zostało nowym liderem listy brytyjskich przebojów handlu detalicznego. Druga z wielkich nowości ubiegłego tygodnia, Need for Speed, dojechała dopiero na trzecim miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką hitów Zjednoczonego Królestwa.

Halo 5: Guardians przed tygodniem brylowało na liście brytyjskich hitów. W drugim tygodniu sprzedaży zainteresowanie grą wyraźnie spadło (-78%) i tym samym znalazła się ona dopiero na miejscu czwartym. Świetnie poszło za to debiutującemu Call of Duty: Black Ops III. Dzieło studia Treyarch uchwyciło przyczółek na samym szczycie notowania, osiągając w pierwszym tygodniu sprzedaży przychód dający mu czternasty wynik w historii niniejszych opracowań. FIFA 16 również zaliczyła mały spadek (-7%), a mimo to trafiła oczko wyżej niż w poprzednim tygodniu.

Drugą nowością w pierwszej dziesiątce jest nowa gra z serii Need for Speed, której udało się stanąć na pudle dojeżdżając na metę na miejscu trzecim. Assassin's Creed: Syndicate (-55%) stracił dwie pozycje i wylądował na miejscu piątym. Największy skok zanotowało Mario Kart 7, które dzięki promocji cenowej z niebytu wskoczyło na miejsce 14, notując wzrost zainteresowania klientów aż o 898%.

1.

Call of Duty: Black Ops III

2.

FIFA 16

3.

Need for Speed

4.

Halo 5: Guardians

5.

Assassin's Creed: Syndicate

6.

Minecraft: Story Mode

7.

WWE 2K16

8.

Grand Theft Auto V

9.

LEGO Dimensions

10.

Call of Duty: Ghosts